Hoşgeldiniz  

NURETTİN GÖZTEPE  VE  BEKİR ÇALIŞ  SEÇİLDİLER…

Erkan Ilik | 10 Ocak 2019 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

2019 yılının İlk Muhtarlar toplantısı Fethiye Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlendi. Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner başkanlığında gerçekleşen toplantıda; Fethiye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında 2019 yılında mütevelli üyesi olarak görev yapacak olan muhtarların seçimi yapıldı.

Fethiye’deki 41 mahalle muhtarı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında görev alacak muhtarları seçmek üzere bir araya geldiler. Vakıfta görev alacak olan mütevelli üyesi 2 muhtarı seçmek için toplanan muhtarlar; Tuzla Mahallesi Muhtarı Bekir Çalış ile Koru Mahallesi Muhtarı Nurettin Göztepe’yi vakıf üyeliğine seçtiler. Kaymakam Şahiner’in konuşmasıyla başlayan toplantıda görüş ve öneriler paylaşıldı. Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner konuşmasında “Fethiye’mizin  ve mahallelerimizin durumunun değerlendirdiği, fikir ve görüşlerin alındığı yeni yılın ilk toplantısını gerçekleştirmekteyiz. Toplantıya katılan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni bir yıla girdik. Ülkemize ve ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun. Bu gün Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızda 2019 yılında görev yapacak olan iki muhtarımızın seçimini gerçekleştireceğiz” dedi. Konuşmasına devam eden Kaymakam Şahiner  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının 2019  yılında yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Haber/Foto:Nur İlik

muhtarlar toplantısı (1)_640x427 muhtarlar toplantısı (2)_640x427 muhtarlar toplantısı (3)_640x427 muhtarlar toplantısı (4)_640x427

 

 

 

 

 

134 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle