Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Muhittin Kayabaş, “Sorunları işbirliği ile çözeceğiz”

Erkan Ilik | 10 Şubat 2019 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş’ı ilçe teşkilatında ziyaret ettiler. Fethiye’nin en büyük sorunlarından birisi olan otopark ve otoparka bağlı olarak şehir içi trafik sorununu; sektör temsilcilerinin görüşleri alınarak işbirliği ile çözeceklerini kaydeden Kayabaş, böylelikle şoför esnafının zorlanmadan hizmet verebileceğini söyledi.

 

Ziyarette konuşan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar, “İlçe Başkanımız Bekir Eser’i yoğun gündeminden dolayı ziyaret edememiştik. Hem kendisine hayırlı olsun demek hem de Fethiye Belediye Başkan Adayımız Muhittin Kayabaş’a seçim çalışmalarında başarılar dilemek için geldik. Çıktıkları bu yolda Allah muvaffak etsin diyorum. Bundan sonraki süreçte ilçemizde güzel şeyler olabilmesi adına işbirliği içinde çalışmayı temenni ediyorum” dedi.

 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Bekir Eser açıklamasında, “Taşıma sektöründe yer alan arkadaşlarımızla her zaman birlikteyiz ve çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Fethiye ilçe teşkilatı olarak gereken desteği vermeye hazırız” dedi.

 

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş ziyaret için teşekkür ederek, “Bizler sizlere çocuklarımızı ve ailelerimizi emanet ediyoruz. Fethiye’nin yükünü sizler taşıyorsunuz. Seçimi kazandığımız takdirde sorunları sizlerle istişare ederek çözeceğiz. Bu bizim boynumuzun borcu. Sizlere hizmetkarlık yapmak için geldiğimizi her zaman beyan ediyoruz. Büyükşehir belediyesi ile koordineli bir şekilde bunları aşacağımıza inanıyoruz. Hem büyükşehirde hem de Ankara’da sizlerin temsilcisi olacağız. Otopark sorununu çözerek, sizlerin trafikte ilerleyişini rahatlatacağız. Tüm sorunlarını ‘Biz’ odaklı yaklaşımla çözüme kavuşturacağız” dedi.

Haber/Foto: Ayfer Kurt

ŞOFÖRLER ODASI KAYABAŞA ZİYARET (1)_640x480 ŞOFÖRLER ODASI KAYABAŞA ZİYARET (2)_640x480 ŞOFÖRLER ODASI KAYABAŞA ZİYARET (3)_640x480

78 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.