Hoşgeldiniz  

Muhittin Kayabaş, “Hizmet etmeye geliyoruz”

Erkan Ilik | 12 Şubat 2019 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde çalışmalarını sürdürüyor.

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, toplantı ve ziyaretlerde Cumhur İttifakı’nı ve projelerini anlatıyor. Turizm ve Otelcilik Uygulama Oteli Toplantı Salonu’nda, diğer illerden gelerek Fethiye’ye yerleşen Fethiye Hemşeri Grubu heyetiyle bir araya geldi. Organizasyona katılan üyeler Kayabaş’a desteklerini bildirdi.

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş burada yaptığı konuşmada, “Gençlerimizin istihdamına önem veriyoruz. Bu anlamda önemli çalışmalarımız olacak. Bunun yanında hedefimiz Fethiye’yi her şeyi ile markalaştırmak istiyoruz. Her mahallede sosyal tesislerimiz olacak. Okuyan bir toplum olmak ve bunu çocuklarımıza aşılayabilmek adına bu tesisler büyük önem taşıyor. Bu sefer Cumhur İttifakı işbirliğinde Fethiye’yi AK Belediyecilikle buluşturacağız. Partili partisiz tüm halkıma sesleniyorum; biz biriz ve beraberiz. Kesinlikle hizmet etmeye geliyoruz. Her anlamda halkımızın hizmetkarı olacağız. Fethiye’nin bütçesi ile yapılamayacak kadar büyük projelerimiz var. Biz Ankara’dan bu sözü aldık da geldik. Seçimi kazanın, projeleri getirin ne isterseniz gerçekleştirelim” ifadelerine yer verdi.

Haber/Foto:Ayfer Kurt

Muhittin Kayabaş, “Hizmet etmeye geliyoruz” (1)_640x428 Muhittin Kayabaş, “Hizmet etmeye geliyoruz” (2)_640x428 Muhittin Kayabaş, “Hizmet etmeye geliyoruz” (3)_640x428 Muhittin Kayabaş, “Hizmet etmeye geliyoruz” (4)_640x428 Muhittin Kayabaş, “Hizmet etmeye geliyoruz” (5)_640x428 Muhittin Kayabaş, “Hizmet etmeye geliyoruz” (6)_640x428 Muhittin Kayabaş, “Hizmet etmeye geliyoruz” (7)_640x428

 

 

 

64 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle