Hoşgeldiniz  

Modifiye Araç Tutkunlarından Mehmetçiğe Destek

Erkan Ilik | 13 Şubat 2018 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

Modifiye Araç Tutkunlarından Mehmetçiğe Destek

Fethiye’de bir araya gelen onlarca modifiye araç tutkunu genç, Afrin Operasyonu’ndaki Mehmetçiğe destek vermek için konvoy yaparak şehir turu attı. Konvoya Türk bayrakları ile süslenmiş yaklaşık 150 araç katıldı.

Afrin’deki operasyonda Mehmetçiğe destek vermek amacıyla Fethiye Modifiye Kulübü tarafından konvoy düzenlenerek şehir turu atıldı. Çiftlik Mahallesinde toplanan yaklaşık 150  modifiyeli araç tutkunu genç araçlarına bağladıkları Türk Bayrakları ile korna çalarak Salı Pazarına kadar konvoy düzenlediler. Araçlarda “Türkiye’m, Şehitler Ölmez ve Bu Vatan Kimin” isimli şarkılar çalınırken, yol kenarında konvoyu gören vatandaşlarda hem telefonları ile görüntüler aldı, hem de konvoyu alkışladılar. Yaklaşık 15 kilometre süren konvoy sonrası Salı Pazarı Meydanında toplanıldı ve Kuran’ı Kerim tilaveti okundu.

Düzenlenen etkinlik hakkında kısa bir bilgi veren Dizayn Oto Müzik sahibi Mesut Karabulut, “Modifiye tutkunu insanlar toplum arasında hep yanlış anlaşılırlar. Aslında öyle değildirler. Her zaman vatanına ve milletine bağlı insanlar, polisin ve askerin her daim yanında olan insanlardır. Bizde bunu bugün ispatlamak için burada toplandık ve desteğimizi göstermek istedik. Allah’ım Afrin operasyonunda Mehmetçiğimizin yanında olsun. Bizler her daim askerimizin yanındayız” diye konuştu.

Beşkaza’nın yiğit çocuklarının her zaman askerin ve polisin yanında olduğunu söyleyen İsa Oruç ise, “Bizler he zaman savaşa hazırız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti büyük bir devlettir. Ve Türk Milleti de asil bir millettir. Beşkaza’nın yiğit çocukları ve bozkurtları olarak dik duruşumuzu sürdürmeye devam edeceğiz. Kanımızın son damlasına kadar da savaşmaya hazırız” dedi.

Haber/Foto: Hülya Kulalı

MODİFİYE TUTKUNLARINDAN AFRİN (1)_640_427 MODİFİYE TUTKUNLARINDAN AFRİN (2)_640_427 MODİFİYE TUTKUNLARINDAN AFRİN (3)_640_427 MODİFİYE TUTKUNLARINDAN AFRİN (4)_640_427 MODİFİYE TUTKUNLARINDAN AFRİN (5)_640_427 MODİFİYE TUTKUNLARINDAN AFRİN (6)_640_427 MODİFİYE TUTKUNLARINDAN AFRİN (7)_640_427 MODİFİYE TUTKUNLARINDAN AFRİN (8)_640_427 MODİFİYE TUTKUNLARINDAN AFRİN (9)_640_427 MODİFİYE TUTKUNLARINDAN AFRİN (10)_640_427 MODİFİYE TUTKUNLARINDAN AFRİN (11)_640_427

218 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.