Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Marinaların Kalbi Göcek

Erkan Ilik | 08 Ekim 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

Marinaların Kalbi Göcek

Deniz Sevdalıları Göcek de buluşuyor. Organizasyonu Marmaris Fuarcılık tarafından yapılan Marintech Göcek, 16 Ekim de deniz sevdalılarına kapılarını açıyor.

ROTAMIZ GÖCEK

Marinacılık sektöründe önemli bir kapasite alanına sahip olan GÖCEK, deniz sezonu bitiminde MARİNTECH organizasyonuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Başarılı ve güzel bir sezon yaşayan Denizcilik sektörü zengin marina ve tesis alanına sahip GÖCEK’de 16-19 Ekim 2019 tarihleri arasında 4 gün sürecek Kışlama ihtiyaçları sergisiyle Deniz severleri bir araya getiriyor.

Deniz tutkuları Marintech Göcek buluşmasıyla ufuk ve bilgilerinin arttırması hedefleniyor. Güney Egenin en popüler alanı Göcek; yapısı, ticaret hayatı, denizcilik potansiyeli ve coğrafi konumu ile deniz turizminin önemli bir bölgesi.

75 KATILIMCI GÖCEK de…

Organizasyonu düzenleyen Marmaris Fuarcılık Genel Müdürü Volkan Gülcan,  Marintech Göcek yat tekne ekipman sergisinin bölge de büyük bir eksikliği giderdiğini anlattı. Gülcan, ilk iki etabının Fethiye Tersane bölgesinde geçtiğimiz yıllarda yapıldığını hatırlattı. Bölgede Turizm ve Turizm Tedarik ve Tarım Fuarıyla birlikte ARGE çalışmalarına 2014 yılında başlanan Marintech organizasyonunun ilk kez 2017 yılın da ziyaretçileriyle buluştuğunu belirtti. Her yıl giderek katılımcı ve ziyaretçisinin arttığı organizasyonun 2019 yılında Marinaların kalbi GÖCEK de 16-19 Ekim 2019 tarihleri arasında 4 gün süreyle yapılacağını belirtti.

Projeye destekleri için Muğla Valiliği, Muğla Büyükşehir Belediyesi ve ilgili Daire Başkanlıkları başta olmak üzere, Fethiye Belediyesi, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, İMEAK Fethiye Deniz Ticaret Odası Şubesi ve Türkiye Yat Kaptanları Derneği ve diğer paydaş kişi kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

Gülcan, 75 katılımcı firma’nın yanı sıra Setur marina grubunun Göcek organizasyonuna katılımla destek olmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti.

4 Gün sürecek Marintech Göcek organizasyonun da Tekne ve Yat ihtiyaçlarının kışlama ağırlıklı bakım malzemelerinin Türkiye genelindeki birçok il den katılımcı ile aynı anda sergileneceği kaydedildi.

Stantlar da yapılacak çeşitli aktivite ve etkinliklerle Marintech Göcek organizasyonuna ziyaretlerin ücretsiz olduğu ve 15 bin ziyaretçi hedeflendiği öğrenildi.

  1. Marintech Fethiye-Göcek organizasyonu ile bölgedeki denizde yaşama kültürünü geliştirmeyi ve yaygınlaştırmayı amaçlayan Marfo, bölgedeki deniz ve macera severleri, konusuyla ilgili birçok uzmanı, firmaların yönetici ve temsilcilerini 3. Marintech’ davet edecek.

Deniz tutkularının bu buluşmayla ufuk ve bilgilerini arttırması hedefleniyor. Güney egenin en popüler yeri Fethiye; yapısı, ticaret hayatı, denizcilik potansiyeli ve coğrafi konumu ile turizm sektörünün önemli bir bölgesidir. Fethiye ve çevresi, modern alt yapısı, konaklama imkânları, eğlence ve kültür merkezleri ile dikkat çekiyor.

 

MARİNETECH DAVETİYE +_465x480 MARİNTECH AÇILIŞ DAVETİYESİ_545x480 MARİNTECH AFİŞ+_330x480

17 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
hamle_gazetesi_ecosport_160x800