Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ................................................................................... .................................................................................

Mahsur Kalan Vatandaş 5 saat sonra kurtarıldı

Erkan Ilik | 06 Temmuz 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

Mahsur Kalan Vatandaş 5 saat sonra kurtarıldı
Kelebekler Vadisinde mahsur kalan vatandaşı Akut Ekibi kurtardı.
Önceki gün Kelebekler Vadisinde Mahsur kalan vatandaş AKUT Fethiye Ekibi ve Ölüdeniz JAK ekibinin ortak operasyonu ile kurtarıldı.
AKUT ekibinden yapılan açıklamada; “AKUT Fethiye Ekibi Ölüdeniz JAK ekibinden gelen ihbar üzerine 18:30 da 3 personeli ve jak ekibi ile ortak çıktığı operasyonu kelebekler vadisi patika yolu üzerinde 400m aşağıda saat 20:30 da kazazede ile görsel temas kurmuştur, ip yardımları ile yaklaşık 60 m ip inişi yaparak kazazedeye ulaşılmış sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Y. K. emniyetli bir şekilde güvenli bölgeye tahliyesi sağlanmış jandarma ekibine teslim edilip 23:30 da operasyon sonlandırılmıştır. AKUT Arama Kurtarma Derneği, misyonu gereği tamamen gönüllülük esası ile amatör bir çalışma ve profesyonel bir yaklaşım sürdürerek, kurulduğu 1996 yılından bu yana; yönetim organları, ekipleri, birimleri ve her bir gönüllüsü ile ülkemizde ve dünyanın farklı coğrafyalarında yaşanan afet ve acil durumlarda arama-kurtarma çalışmalarını yürütmüştür ve yürütmeye de devam etmektedir.”denildi.

235 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,2915
EURO 8,5355
BIST 1,1787
ALTIN 477,20

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle