Hoşgeldiniz  

“Lojistiğin ARKAS’ındaki Güç” Konferansına“Lojistiğin ARKAS’ındaki Güç” Konferansına davetlisiniz davetlisiniz

Erkan Ilik | 18 Şubat 2020 | Genel, Güncel, gundem, Kültür, Siyaset, siyasi A- A+

“Lojistiğin ARKAS’ındaki Güç” Konferansına davetlisiniz

Fethiye İşletme Fakültesi, Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Topluluğu “Lojistiğin ARKAS’ındaki Güç” isimli konferans düzenliyor.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Fethiye İşletme Fakültesi, Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Topluluğu’nun hazırlamış olduğu “Lojistiğin ARKAS’ındaki Güç” isimli konferans, 20 Şubat 2020 tarihinde saat 14.30’da Fethiye İşletme Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşecek.

“Lojistiğin ARKAS’ındaki Güç” isimli konferansa konuşmacı olarak Arkas Lojistik İcra Kurulu Başkanı Onur Göçmez katılacak. Arkas Lojistik İcra Kurulu Başkanı Onur Göçmez’in katılacağı konferansta Arkas Lojistik tanıtımı ve THY’nin yeni havalimanına taşınması ile ilgili konular anlatılacak.

Onur Göçmez Kimdir?

1977’de İstanbul’ da doğan Onur Göçmez, 2000 Yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. 1999 Yılında Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri sektöründe başladığı iş hayatına; Lojistik ve Nakliye sektöründe 2003 yılından itibaren sırasıyla Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş Teftiş Kurulu Başkanlığında Müfettiş olarak ve CEVA Lojistik A.Ş de İstanbul Bölge Müdürü olarak devam etmiş olup 2012 Yılında Arkas Lojistik A.Ş de göreve başlamıştır.

Arkas Lojistik A.Ş’ de Operasyon Müdürü, Filo Yönetim Müdürü, İstanbul Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır. 2014 yılında Arkas Lojistik Ulaştırma Hizmetleri Türkiye Müdürlüğü görevine atanarak tecrübesiyle gruba çok önemli katkılar sağlamış ve 2015 yılında Genel Müdür yardımcılığına atanmıştır. Ek olarak Arkas Lojistik Grubunun İnsan Kaynakları, Güvenlik ve İdari işler fonksiyonlarının Strateji ve icrasından sorumlu olmuştur. Nisan 2017 tarihi itibari ile Arkas Lojistik A.Ş. Genel Müdürü ünvanı ile görevini sürdürmektedir.

 

1837 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 6,7368
EURO 7,3003
BIST 8,2747
ALTIN 350,71

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2019 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle