Hoşgeldiniz  

Kyani

Erkan Ilik | 30 Mayıs 2019 | Genel, Güncel, Sağlık, Siyaset, siyasi A- A+

Kyani markası, ABD’nin Alaska kentinde köklü bir yapıyla kurulmuş ve günümüzde dünya genelinde birçok ülkede faliyet göstermektedir.

Kyani markası, ABD’nin Alaska kentinde köklü bir yapıyla kurulmuş ve günümüzde dünya geneline yayılan bir kalite ile seçilen işletmelerden biri olmuştur. Alaska kentinde eşsiz bir güzellik ve yüksek bir fayda ile yetişmekte olan yaban mersininin hasat edilmesi ile birçok farklı gıda takviyesi ürünü ve cilt bakım ürünü üreterek hizmet vermektedir. Sert iklim koşullarına dayanıklı ve zengin bir bitki olan yaban mersini sayesinde elde edilen ürünler vücuda çok yüksek faydalar sağlamaktadır.

Kyani markası çok büyük bir yayılım göstermesiyle birlikte günümüzde yaklaşık 70 ülkede faaliyet gösteren ve ofisleri bulunan bir firmadır. Bir network marketing pazarlama sistemi ile özel bir iş modeli oluşturmuş firma müşterilerine ödül sistemi sağlayan nitelikli bir yapı oluşturmaktadır. Türkiye’de de yer alan Kyani temsilcileri, avantajlı bir satış sistemi sayesinde kazanan ve kazandıran bir satış stratejisi uygulamaktadır.

Banka tarafından uygulanan bu satış stratejisi sayesinde hem müşteriler hem firma hem de satış gerçekleştiren temsilciler fırsatlar sağlamaktadır. Ancak son dönemlerde fırsat sunan bu sistem üzerinde bazı karalama kampanyaları yürütülmesi ile birlikte markanın ve ürünlerinin birer dolandırıcılık aracı haline geldiği hakkında haberler ortaya çıkarılmaktadır. Hiçbir koşulda ve hiçbir zaman gerçeği yansıtmayan bu haberler üzerine internet üzerinde ve basın kaynakları üzerinde iddiaları çürüten yorum ve karşıt haberleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kyani hakkında bazı iddialar

Ortaya atılan bu mesnetsiz iddialar özellikle bir dönemler yaşanan saadet zinciri olaylarına benzer bir şekilde dolandırıcılık suçları işlendiğini, sistemin kredi kartınızdan para dolandırıcılığı sağladığını veya üyelik ücreti alarak iptal gerçekleştirmediğini öne sürmektedir. Bu tür iddiaların hiçbiri doğru ve gerçek kaynaklardan alınmadan ortaya atıldığı tarih için bu haberlere inanmadan marka güvenilirliği ile ürün ve hizmet tercih edebilirsiniz.

Kyani markası çok uzun yıllardır birçok farklı ve önemli marka tarafından tercih edilen yasal bir pazarlama stratejisi ile ürün satışını gerçekleştirmektedir. Bu sistem belirli mekanizmalar tarafından denetlenen, Türkiye’de yasalara uygun ve legal şekilde sunulan bir hizmet mantığı sağlamaktadır. Bu nedenle marka üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde veya siparişlerinizde hiçbir sorun yaşamadan doğru fiyatlar ile ürün temin edebilirsiniz.

fethiyehaberx

311 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 6,7336
EURO 7,5545
BIST 8,4829
ALTIN 367,12

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2019 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle