Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Kent Konseyleri Birliği Fethiye’de

Erkan Ilik | 10 Eylül 2019 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

 

Kent Konseyleri Birliği, Fethiye Kent Konseyi ile yapacağı çalıştay için Fethiye’ye geldi. Kent Konseyleri Birliği başkan ve üyeleri, Fethiye Belediyesi’ne gelerek başkan yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli’yi ziyaret etti.

7 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirilen çalıştay için Fethiye’ye gelen Kent Konseyleri Birliği Başkanı ve Adana Kent Konseyi Genel Sekreteri Ekrem Aslan, Gaziantep Yönetim Kurulu Üyesi Necati Binici, Kahramanmaraş Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyesi Zeynep Arıkan, Çanakkale Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyesi Saim Yavuz ve Kent Konseyi Birliği Basın Danışmanı Ökkeş Özekşi,Fethiye Belediyesi’ne gelerek Başkan yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli’yi ziyaret ettiler. Ziyarete Fethiye Kent Konseyi Başkanı Gül Bahar Edik Kayhan, Fethiye Kent Konseyi Genel Sekreteri Melek Gözde Gürsoy Hoşafcı ve yürütme kurulu üyeleri de katıldı. Ziyaretin ardından 7 Eylül Cumartesi günü, Fethiye Kent Konseyi üyelerinin de katılımıyla, Kent Konseyi Çalıştayı gerçekleştirildi.

Haber/Foto: Ayfer Kurt

Kent Konseyleri Birliği Fethiye’de (1)_640x426 Kent Konseyleri Birliği Fethiye’de (1)_640x427 Kent Konseyleri Birliği Fethiye’de (2)_640x426 Kent Konseyleri Birliği Fethiye’de (2)_640x427 Kent Konseyleri Birliği Fethiye’de (3)_640x427 Kent Konseyleri Birliği Fethiye’de (4)_640x427

119 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8337
EURO 9,1692
BIST 1,1704
ALTIN 474,30

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle