Hoşgeldiniz  

Kaymakam Şahiner, Şehitlerin Mezarlarını Ziyaret Etti

Erkan Ilik | 18 Temmuz 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem A- A+

Kaymakam Şahiner, Şehitlerin Mezarlarını Ziyaret Etti

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ve protokol üyeleri 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik etkinlikleri çerçevesinde şehitlerin mezarlarını ziyaret etti.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik etkinlikleri çerçevesinde Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ve protokol görevlileri Hakkâri’de gerçekleşen terör saldırısında şehit olan ve Fethiye’nin İncirköy Mahallesinde 3 yıl önce toprağa verilen Piyade Yüzbaşı Özgür Özekin’in mezarını ziyaret edip, dualarda bulundu.

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, beraberinde Cumhuriyet Başsavcısı Kurtca Eker, Adalet Komisyonu Başkanı Mesut Şengönül, Jandarma Komutanı Rüştü Şen ve bazı daire amirleri ile birlikte İncirköy Mezarlığındaki Şehit Piyade Yüzbaşı Özgür Özekin’in mezarını ziyaret ederek, duada bulundular.

İncirköy Mahalle Muhtarı Orhan Orhon’un da yer aldığı ziyarette Şehit Piyade Yüzbaşı Özgür Özekin’in annesi Aliye Özekin, kardeşi Murat Özekin de bulundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Mezarlık Müdürlüğü yetkilileri de mezarlıkta temizlik çalışmaları yaparken, vaiz Şaban Yılmaz Kur’an-ı Kerim okuyup duada bulundu. Kaymakam Muzaffer Şahiner ve beraberindekiler daha sonra şehit Özekin’in annesi Aliye Özekin’i ziyaret edip dert ve dileklerini sordular.

Kaymakam Muzaffer Şahiner, “15 Temmuz demokrasi ve milli birlik etkinlikleri kapsamında Fethiye’de Şehitlerimizin mezarlarını ve ailelerini ziyaret edip, ailelerin dert ve dileklerini dinliyoruz” şeklinde konuştu.

01_640x478 02_640x478 03_640x478 04_640x478 05_640x478

59 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 5,7884
EURO 6,4038
BIST 7,6090
ALTIN 271,88
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2019 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.