Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Kaymakam Şahiner, Minik Öğrencilere Kitap Okudu

Erkan Ilik | 11 Şubat 2020 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

Kaymakam Şahiner, Minik Öğrencilere Kitap Okudu

“Bir Varmış Bir Çokmuş” isimli projenin tanıtım programına katılan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, minik öğrencilere kitap okudu.

Fethiye Gazi Anaokulu tarafından başlatılan “Bir Varmış Bir Çokmuş” isimli proje kapsamında miniklere kitapları ve kitap okumayı sevdirmek amacıyla ahşap bir kitabevi kuruldu. Minik öğrenciler hikaye saatlerinde “Benim Kitabevim” bölümünde hikaye dinlemeye başladı. Projenin tanıtım ve açılış programına Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya katıldı.

Fethiye Gazi Anaokulu Müdürü Müzeyyen Koşar Halil, yarıyıl döneminde okulda yapılan düzenlemeler hakkında da bilgiler aktardı. Bu kapsamda yapılan Benim Kitabevimde hikaye saatinde çocuklara öğretmenleri tarafından hikayeler okunurken, Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner de miniklere hikaye kitabı okudu. Çocuklar, Kaymakam Şahiner’i dikkatle dinlerken; kitap bitince soru yağmuruna tuttular. Kaymakam Muzaffer Şahiner miniklere okumanın önemi hakkında bilgiler aktarırken, çocukların sorularını da cevaplandırdı. Minikler hazırladıkları hediyeleri Kaymakam Şahiner’e sunarken; Şahiner, “Okullarımızın monoton değil etkinliklerin olduğu ortamlar olmasını istiyoruz” dedi.

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner yaptığı açıklamada, “Okullarımızın monoton değil etkinliklerin olduğu ortamlar olmasını istiyoruz. Bu kapsamda öğretmenlerimiz muhtelif etkinlikler düzenliyorlar. Bugün de anasınıfı öğrencilerimiz için kitap okuma etkinliği düzenlendi. Milli Eğitim Müdürümüze, okul müdürümüze, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum. Daha iyi bir eğitim, daha iyi bir gelecek için herkes gayret gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

 

 

375 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,3392
EURO 8,6242
BIST 1,1743
ALTIN 478,80

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle