Hoşgeldiniz  

Kayabaşla Yüzler Gülüyor

Erkan Ilik | 12 Haziran 2018 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

Kayabaşla Yüzler Gülüyor

Fethiye’nin evladı Ziraat Mühendisi Muhittin Kayabaş seçim ziyaretlerinde vatandaşlara moral oluyor, yüzünü güldürüyor. 24 Haziran seçimlerine 10 gün kala Muğla’nın bir ucundan diğer ucuna günlük olarak gidip gelen AK Parti Muğla Milletvekili Muhittin Kayabaş vatandaşların desteği ile motive oluyor. Kendisine gösterilen ilgiden memnun kalan Kayabaş “sabırla, şevkle, halkımızla kucaklaşmaya devam ediyoruz. Hedefimiz Muğla’dan Ankara’ya güçlü gidebilmek, İlimizin, ilçelerimizin hizmet alımında daha aktif görev alarak yatırımların gelmesine aracı olmak. Bütün gayemiz halka hizmet, hakka hizmet.”dedi.

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çiftçi, Gençlik kolları ve partililer Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Muhittin Kayabaş’ın seçim çalışmalarına 24 saat destek veriyor. Halkın sorunlarını da dinleyen Kayabaş, İktidarla sorunların çok daha kolay çözüleceğini belirti. Geleceğimize daha iyi hizmetler bırakabilmek adına yola çıktıklarını belirten Kayabaş, “bugünün küçükleri yarının büyükleri için var gücümüzle çalışacağız.”dedi.

Haber/Foto:Hakan Çelikdemir

muhittin kayabaş muhittin kayabaş1 muhittin kayabaş2 muhittin kayabaş3 muhittin kayabaş4 muhittin kayabaş5 muhittin kayabaş6

455 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.