Hoşgeldiniz  

KAYABAŞ, PİKNİK YAPAN AİLELERİ ZİYARET ETTİ

Erkan Ilik | 11 Mart 2019 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

KAYABAŞ, “MESİRE ALANLARIMIZI MODERN HALE GETİRECEĞİZ”

Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, mesire alanlarında piknik yapan vatandaşları ziyaret ederek 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimleri için destek istedi. Piknikçi vatandaşlar tarafından ilgi, alaka ve güler yüzle karşılanan Kayabaş, “ Fethiye halkı her şeyin en iyisine layık. Dolayısıyla hafta da bir gün bile olsa böyle güzel yerlere gelerek kafa dinlemek isteyen vatandaşlarımızın seçtiği bu mesire alanlarını en iyi şekilde halkımızın hizmetine sokacağız” dedi.

AK Partili Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, seçim çalışmaları kapsamında, hafta sonunu aileleri birlikte piknik yerlerinde değerlendiren  vatandaşları ziyaret etti. Beraberinde belediye meclis üyesi adayları ve partililer ile birlikte mesire alanlarında çalışmasını sürdüren Kayabaş’a vatandaşlarını ilgi ve alakası yoğun oldu.

Fethiye’ye artık büyük yatırımların gelmesi gerektiğini belirten vatandaşlara cevap veren Muhittin Kayabaş,  “Destek sizden “hizmet bizden” diyerek,  “Güzel ilçemizin cennet köşelerinde piknik yapan vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Özellikle Karaçulha Mahallemizin Kayıkseki Tepesi olarak adlandırılan mesire alanına geldiğimizde vatandaşlarımız bu güzel günü değerlendirmiş ve buraları doldurmuşlar. Bizde burada hem seçim çalışmamızı gerçekleştirdik. Hem de dostlarımız ve hemşerilerimiz ile top oynayıp, ip atladık ve  bizleri sofralarına misafir ettiler. Türkiye’nin özlediği ortamı biz bugün güzel ilçemiz Fethiye’de hemşerilerimiz ile birlikte yaşadık.  Bana ve ekibime karşı ilgi ve alaka çok güzeldi. Hepsinden Allah razı olsun. Her konuşma ortamımda belirttiğim gibi Tuzla Mahallesi doğduğum, Karaçulha Mahallesi de doyduğum yerdir. İlçemizin tüm mahallerine olduğu gibi, doyduğum yerin de tüm eksikliklerini gidereceğiz” diye konuştu.

“GÖNÜLLERE TAHT KURACAĞIM”

Kayıkseki Tepesi mesire alanına giderken çok kötü bir yolla karşılaştıklarını ifade eden Kayabaş, “Kayıkseki ve diğer mahallelerimizdeki mesire alanlarının yollarını asfaltlayacağız. Vatandaşlarımızız haftada bir gün bile olsa gelip dinlenerek, kafa dağıtacağı yerleri en güzel şekilde modern hale getireceğiz. Buraların temizliğini yaparak çevreci bir belediye olduğumuzu kanıtlayacağız. Fethiye halkı her şeyin en iyisine layık. Dolayısıyla bizde hizmetkârlık yaparak vatandaşlarımızın gönlüne taht kuracağız” dedi.

“FETHİYEYİ HİZMET YAĞMURUNA TUTTURACAĞIM”

Seçim çalışmalarını olağanca hızlı bir şekilde sürdürdüklerini ve vatandaşlarını kendisine karşı olan teveccühünden dolayı çok mutlu olduğu belirten AK Partili Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, “Gönülden gönüle akan sıcak sevgiler var. Vatandaşlarımızın ilgi ve düşünceleri elbette bizi çok mutlu ediyor fakat, biz sanki yarış bugün başlamış gibi, hiç şımarmadan gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu ilgi ve alakalar bizim motivasyonumuzu arttırıyor ve Fethiye ve halkımız için daha fazla neler yapabiliriziaraştırttırıyor. Ben ve ekibim halkımızın dağ gibi desteğini arkamıza alacağız ve 31 Mart’ta sandıklardan zaferle çıkacağız. 1 Nisan itibari ile de ayrıştırma yapmadan Fethiye ve millet aşkıyla hizmetlere başlayacağız. Fethiye’yi de hizmet yağmuruna tutturacağıma halkıma söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

Haber/Foto: Hakan Çelikdemir

MUHİTTİN KAYABAŞ MESİRE ALANLARINDA VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ (1)_640x427 MUHİTTİN KAYABAŞ MESİRE ALANLARINDA VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ (2)_640x427 MUHİTTİN KAYABAŞ MESİRE ALANLARINDA VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ (3)_640x427 MUHİTTİN KAYABAŞ MESİRE ALANLARINDA VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ (4)_640x427 MUHİTTİN KAYABAŞ MESİRE ALANLARINDA VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ (5)_640x427 MUHİTTİN KAYABAŞ MESİRE ALANLARINDA VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ (6)_640x427

46 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle