Hoşgeldiniz  

Kayabaş Halkın İsteğine Karşı Koyamadı

Erkan Ilik | 07 Aralık 2018 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Siyaset, siyasi

Kayabaş Halkın İsteğine Karşı Koyamadı

24 Haziran seçimlerinde az bir oy farkla 3. milletvekilliğini kaybeden Ak Parti’de, oy artışında en büyük faktör olan 3. Sıra milletvekilli adayı Muhittin Kayabaş’ın Fethiye Belediye Başkanlığına aday olması isteniyor. Özellikle vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Kayabaş’ın işyeri farklı siyasi partili vatandaşların uğrak noktası haline geldi. 24 Haziran seçimlerinde Muğla’nın tüm ilçelerini ziyaret ederek kısa sürede gösterdiği performans ile dikkatleri çeken, özellikle Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde çok sevilen Kayabaş, seçim sürecinin tamamlanmasına rağmen vatandaşlara iç içe olmayı sürdürmüş, teşekkür için birçok mahalleye giderek vatandaşların gönlünde taht kurmuştu. Ak Parti’de merakla beklenen Fethiye Belediye Başkan Adayının kim olacağı ile ilgili soru çok yakında yanıt bulacak. Ziraat Mühendisi iş adamı Muhittin Kayabaş’ın Fethiye Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusu bulunmamasına rağmen halkın yoğun isteğine kayıtsız kalamadı.

Bazı Aday Adayları Kayabaş Lehine Çekilecek

Öte yandan Muhittin Kayabaş’ın isminin Aday Adaylığında geçmesi nedeniyle Ak Parti’den Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı olan bazı isimlerin çekileceği gelen bilgiler arasında.Ak Parti’nin Milliyetçi Hareket Partisi’yle işbirliği halinde seçimlere gidecek olması Fethiye’de büyük yankı uyandırmıştı. Zira Cumhur ittifakı olarak seçimlere katılan Ak Parti Fethiye genelinde 31Bin 651 Milliyetçi Hareket Partisi 6Bin966 oy almıştı. Fethiye’de Cumhuriyet Halk Partisi 33Bin611 oy alarak birinci parti olmuştu. Ak Partililerin yanı sıra farklı siyasi partilerden vatandaşların ortak g örüşü Fethiye Ak Parti iktidarı ile buluşmalı iktidar eli Fethiye’ye uzanmalı ve büyük projelerin büyük bütçelerle gerçekleştirilebileceği yönünde. Muhittin Kayabaş’ın sevilen, doğru, dürüst, şaibesiz bir isim olması ve oy artışı gerçekleştirecek bir isim olması da en çok tercih sebeplerinden.

muhittin kayabaş seçim ziyaretleri (15) muhittin kayabaş seçim ziyaretleri (13) muhittin kayabaş seçim ziyaretleri (2) muhittin kayabaş4 Muhittin kayabaş (3)

113 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle