Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Karaca,Şükür Yemeğinde Vatandaşlarla Buluştu

Erkan Ilik | 20 Ağustos 2019 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi

 

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Ceylan Mahallesi’nde Mahalle Muhtarı Erdoğan Kiraz, Fethiye Ziraat Odası Meclis Başkanı Ali Kemal Karadenizli ve tertip komitesi tarafından düzenlenen şükür yemeğine katıldı. İncealiler mevkiinde İmece usulü gerçekleştirilen yemek için 18 küçükbaş hayvan kesilirken, yaklaşık 5 bin kişilik yemek dağıtıldı. Yemek için Fethiye’den yoğun katılım olduğu gözlenirken, Fethiye Belediye BaşkanıAlim Karaca vatandaşların ilgi odağı haline geldi. Yediden yetmiş herkesin ilgi gösterdiği Karaca fotoğraf isteklerini karşılıksız bırakmadı.

İmece usulü yapılan şükür yemeğinin gerçekleştirilmesine destek verenlere teşekkür eden Karaca; “her hasat dönemi şükür yemeği yapılarak bu geleneğin gelecek nesillere taşınması, birlik, beraberlik ve kaynaşmanın artmasına vesile olması açısından önemlidir. İmece usulü ile yapılan şükür yemeğinin manevi anlamdaki hazzının yanı sıra vatandaşlarımızın da destek vermesinden mutlu olduk.”dedi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca vatandaşlarla sohbet ederek, “halkla iç içe olmaktan her zaman mutlu olduğunu da dile getirdi.

Haber / Foto: Hakan Çelikdemir

Karaca, Şükür Yemeğinde Vatandaşlarla Buluştu (1)_640x427 Karaca, Şükür Yemeğinde Vatandaşlarla Buluştu (2)_640x427 Karaca, Şükür Yemeğinde Vatandaşlarla Buluştu (3)_640x427 Karaca, Şükür Yemeğinde Vatandaşlarla Buluştu (4)_640x427 Karaca, Şükür Yemeğinde Vatandaşlarla Buluştu (5)_640x427 Karaca, Şükür Yemeğinde Vatandaşlarla Buluştu (6)_640x427

29 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.