Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Karaca’dan Zabıtaya Ziyaret

Erkan Ilik | 10 Eylül 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem A- A+

Karaca’dan Zabıtaya Ziyaret

Zabıta haftası nedeniyle Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Zabıta birimine ziyarette bulundu.

Zabıta Müdürü Sadık Bağlan ve diğer zabıtalar tarafından karşılanan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, birimi tek tek dolaşarak zabıtaların günlerini kutladı. Fethiye’de çok büyük bir organizasyon olan “Milyonfest”i gerçekleştirdiklerini belirten Karaca Zabıtaların haftasını kutladı. Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürü Sadık Bağlan, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya teşekkürlerini sunarak, “başkanımız her daim bizlerle birlikte, onun desteği, halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeye gayret sarf ediyoruz. Zabıta gibi 193 yıllık bir teşkilatın mensubu olmaktan gurur duyuyoruz. Fethiye’ye hizmet etmek, güzelleştirmek her kula nasip olmayabilir. Rabbim bizlere nasip etti. 193 yıldır bu teşkilattan birçok insan geldi geçti, bizler de gelip geçiciyiz. Bize düşen ise, işimizi layıkıyla yapabilmektir. Zabıta Haftası, arazide ve büroda emek veren sizlerin haftasıdır.”dedi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise Zabıta; “sürekli olarak görevlerinin başında olan zabıta birimimiz haftasını kutluyorum. Onlar halkımızın huzuru ve güveni için çalışıyor. Kendilerine başarılar diliyorum”dedi. Ziyarette Zabıta Müdürü Sadık Bağlan ve bir süre Zabıt Müdürlüğü görevini yürüten sağlık nedenleriyle görevden ayrılan Aydın Avcı’ya  Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca tarafından çiçek takdim edildi.

Haber/Foto: Hakan Çelikdemir

Zabıta Haftası Alim Karaca Zabıta Ziyaret (8)_640x427 Zabıta Haftası Alim Karaca Zabıta Ziyaret (10)_640x427 Zabıta Haftası Alim Karaca Zabıta Ziyaret (13)_640x427 Zabıta Haftası Alim Karaca Zabıta Ziyaret (22)_640x427

185 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,5575
EURO 8,9826
BIST 1,1843
ALTIN 474,05

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle