Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Karaca, “Engelsiz bir şehir için hep birlikte çalışacağız”

Erkan Ilik | 24 Nisan 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

Karaca, “Engelsiz bir şehir için hep birlikte çalışacağız”

Fethiye Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Necdet Yaman, beraberinde yönetim kurulu ve üyeleri, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette değerlendirmede bulunan Başkan Karaca yaptığı açıklamada, “Down kafeyi kısa vadede hizmete açacağız” dedi.

Fethiye Belediyesi Meclis salonunu dolduran ziyaretçilerine tek tek çiçek dağıtan Başkan Karaca, her zaman engellilerin yanında olacaklarını ifade ederek, “Seçim vaatlerimizde de belirtmiştik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Gürün ile birlikte projeler gerçekleştireceğiz. Ben mazbatamı dahi almadan Muğla’ya giderek, vermiş olduğumuz sözleri beraber gerçekleştireceğimizi Sayın Başkanımız Osman Gürün’e ifade ettim. Başkan bey, siz de biliyorsunuz bu konularda çok hassastır.Hemen ilgili daire başkanlarına gerekli talimatları verdi. Biz her zaman ‘ben’ değil, ‘biz’ olacağız diye konuştuk. Engelsiz bir şehir için hep birlikte çalışacağız. Down kafe açmak isteğimi daha önce belirtmiştim. Şişli Belediyesi bunu yapmıştı ve ben bundan çok etkilenmiştim. Halk TV programında da bunu ifade etmiştim. İnşallah bunu kısa vadede hayata geçireceğiz. Sizleri burada ağırlamaktan mutluluk duydum” diye konuştu.   Fethiye Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Necdet Yaman ise, her zaman Alim Başkan’a destek vereceklerini ifade ederek, görevinde başarılar diledi.

Haber/Foto: Ayfer Kurt

fethiye zihinsel engelliler derneği ziyaret (1)_640x427 fethiye zihinsel engelliler derneği ziyaret (2)_640x427 fethiye zihinsel engelliler derneği ziyaret (3)_640x427 fethiye zihinsel engelliler derneği ziyaret (4)_640x427 fethiye zihinsel engelliler derneği ziyaret (5)_640x427 fethiye zihinsel engelliler derneği ziyaret (6)_640x427 fethiye zihinsel engelliler derneği ziyaret (7)_640x427 fethiye zihinsel engelliler derneği ziyaret (8)_640x427 fethiye zihinsel engelliler derneği ziyaret (9)_640x427

72 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.