Hoşgeldiniz  

Kapasite Bin500’e Çıktı

Erkan Ilik | 10 Ekim 2018 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi

Ak Parti Muğla Eski Milletvekillerinden Nihat Öztürk ve Hasan Özyer’in gayretleriyle Fethiye’ye kazandırılarak yapımına başlanan öğrenci yurdu yapımına 500 daha ilave edildi.

Ak Parti’nin yeni Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek’ten oluşan ekip Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu’yu ziyaret ederek Fethiye’de yapımı devam eden 1000 öğrenci kapasiteli yurdun yanı sıra, 500 kapasiteli yeni öğrenci yurdu yapılması konusunda görüşme gerçekleştirerek olumlu yanıt aldı.

Ziyaret ile ilgili Ak Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan “Ziyaretimizde Fethiye’de inşaatı devam eden bin kişilik yurda ilaveten öğrenci kardeşlerimizin barınma sorununu ortadan kaldırmak için 500 yataklı bir yurt daha yapılması konusunu görüştük. Menteşe ilçemizde ise Vakıflar Genel Müdürlüğüne ait bir araziye öğrenci yurdu yapılması projesini ele aldık. Sayın Bakanımıza heyetimize gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Haber/Foto:Nur İLİK

mehmet yavuz demir yelda gökcan_640x480

230 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle