Hoşgeldiniz  

Kamyonun Çarptığı Direk Yolu Trafiğe Kapadı

admin | 23 Ocak 2012 | Güncel

Kamyonun çarptığı elektrik direği devrilince Ölüdeniz yolu yaklaşık bir saat trafiğe kapandı ve bölgesel elektrik kesintisi yaşandı.
Edinilen bilgilere göre; Ölüdeniz beldesine gitmekte olan Muzaffer Karagedik idaresindeki kamyon Oluklu Mevkii’nde kısa süreli park yapmak istedi. Bu sırada sürücü kamyonu geriye kaçırınca kamyon enerji nakil hattı direğine çarparak yıkılmasına neden oldu. Direk yol ortasına yıkılırken tellerin iyice gerilmesi ile birlikte bir başka direkte de hasar meydana geldi. Yol ortasına devrilen beton direk nedeniyle Fethiye-Ölüdeniz yolu bir saat boyunca trafiğe kapandı.
Fethiye Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri, olası bir kazaya karşı tedbir alırlarken AYDEM Arıza Ekibi, yol ortasına devrilen direği ortadan kaldırmak için yoğun bir çaba sarf etti. Direk kenara alınmaya çalışılırken, her iki yönde de uzun araç kuyrukları oluştu. Zaman zaman trafik kısmen sağlanırken, beton direğin yol ortasından kaldırılmasından sonra kapanan yol yeniden trafiğe açıldı. Bu arada Ölüdeniz beldesinde elektrik kesintisi yaşandı.

216 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklam? Gizle