Hoşgeldiniz  

Kadın Girişimciler İçin Sosyal Medya Sunumu

Erkan Ilik | 24 Haziran 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

Kadın Girişimciler İçin Sosyal Medya Sunumu

TOBB Sınırları Aşan Türkiye Projesi kapsamında 5 Temmuz 2019 Cuma günü saat 13.00’te Muğla Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Kadın Girişimciler İçin Sosyal medya sunumu gerçekleştirilecektir.

Konuyla ilgili olarak Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada; “Dijital çağda Kadın Girişimcileri desteklemek ve sosyal medyanın gücünü kullanarak daha verimli çalışmalarına katkıda bulunmak için, kullanabilecekleri araçlar ve yöntemler üzerine gerçekleştirilecek sunum iki bölümden oluşacaktır. Sosyal medyanın gücü ve bu gücün kaynağı, Farklı platformlar arasında hangileri kullanılmalı, Facebook işletme Sayfaları hakkında özet bilgi, kullanılması önerilen özellikler/araçlar hakkında kısa örnekler ile bilgi sunumu, Potansiyel müşterilere nasıl ulaşırız? Instagram ve sosyal medyada çarpıcı görsel içerik hazırlama konularında yardımcı araçlardan bazılarından örnekler

Söz konusu etkinliğe katılacak üyelerimizin Odamıza bilgi vermeleri ve   http://www.facebookkadingirisimciler.com/ adresinden online kayıt yaptırmalarını önemle rica ederiz.”ifadeleri yer aldı.

 

1_577x480 2_640x266

49 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
hamle_gazetesi_ecosport_160x800