Hoşgeldiniz  

Kadıköy’de Yıl Sonu Sergi Açılışı Yapıldı

Erkan Ilik | 14 Mayıs 2019 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi

 

Seydikemer Halk Eğitim Merkezi’nin Kadıköy Mahallesinde açmış olduğu el sanatları kursunun yılsonu sergisinin açılışı yapıldı.

El sanatları kursları yılsonu sergisinin açılışına Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kenan Uygun, mahalle muhtarları, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler, usta öğreticiler, kursiyerler ve çok sayıda vatandaşkatıldı.

Seydikemer Halk Eğitim Merkezi Müdürü Güven Yiğit el sanatları kursu yılsonu sergisinin açılışında bir konuşma yaparak, zanaatın önemine değindi.

Seydikemer Halk Eğitim Merkezi Müdürü Güven Yiğit yaptığı konuşmada 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı boyunca açılan kurslar ile ilgili bilgiler vererek; “Halk Eğitim merkezlerinde 7’den 77’ye her yaştan insanın ilgi, yetenek ve beklentilerine uygun kurslar düzenleniyor. İnsan emeğinin olduğu her faaliyet; her sanat ve zanaat çok değerlidir.”dedi.

Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu ise öncelikle kursiyerlere,kurs öğretmenlerine , Seydikemer Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü personeline, mahalle muhtarlarına teşekkür ederek başladığı konuşmasını mahalle kurslarının önemini ve gerekliliğini anlatarak sürdürdü. İlçe yöneticileri olarak, vatandaşlarımızın talep ettiği her türlü kursun açılabilmesi için yardımcı olunacağını belirterek konuşmasını noktaladı.

Haber/Foto: Ayfer Kurt

1_640x324 2_640x358 3_640x357 4_640x474

 

 

15 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle