Hoşgeldiniz  

İyi Parti’den FTSO’ya Ziyaret

Erkan Ilik | 01 Mart 2019 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

İyi Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Nagihan Bulut, İlçe Başkanı Suat Aybek ve İyi Parti heyeti, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

İyi Parti heyetini FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Üyesi Emre Başaran, FTSO Genel Sekreter Vekil Av. Ezgi Kullukçu ve Oda çalışanları karşıladı. Ziyarette İyi Parti heyetinde Fethiye Belediye Başkan Adayı Nagihan Bulut, İlçe Başkanı Suat Aybek’in yanı sıra Meclis Üyesi Adayları ile partililer yer aldı.

FTSO Başkanı Osman Çıralı, ziyarette NagihanBulut’a başarılar dileyerek Fethiye’nin sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin Oda tarafından hazırlanan dosyayı sundu. Ziyarette Belcekız Plajının işletmesinin FTSO’yaverilmesine ilişkin taleplerini de dile getiren Çıralı, 2018 yılında 165 bin yamaç paraşütü atlayışı yapılan Belcekız Plajına 2 büfe daha yapılacağını bilgisini üzüntüyle öğrendiklerini ifade etti.

Çıralı, mavi fular hediye etti

Samimi bir atmosferde gerçekleşen görüşmede Osman Çıralı, geçen yıl yapılan oda seçimlerinde mavi rengin kendilerine uğur getirdiğini belirterek Nagihan Bulut’a mavi fular hediye etti. Osman Çıralı, “Ben adayım demek çok zor, cesaret işi.” diyerek Bulut’a başarılar diledi. Oda olarak taleplerini de dile getiren Çıralı, “Babadağ Teleferik Projesinin kalkış istasyonunda yer değişikliği talebimiz vardı. Onaylandı. Ankara’dan sevinçli döndük. Seyir Tepesi ile ilgili bir sıkıntımız kalmadı.” sözlerini kaydetti.

Belcekız Plajının FTSO’nun bağlı ortaklığı olan Fethiye Güç Birliği Ltd. Şti.’ye verilmesi konusunda da destek isteyen Osman Çıralı, şunları söyledi; “Bu yıl 165 bin yamaç paraşütü atlayışı yapıldı. Belcekız Plajına 2 büfe daha yapılacağını öğrendik. Atlayacak yer var ama inecek yer yok.”

Nagihan Bulut da ziyarette Fethiye’nin sorunlarının çözümü için belediye başkanlığına aday olduklarını söyledi. Sorunların çözümü için tüm kesimlerle diyalog halinde olacaklarını kaydetti.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Haber/Foto: Ayfer Kurt

 

DSC_0009_640x425 DSC_0010_640x425 DSC_0012_640x425 DSC_0018_640x425 DSC_0022_640x425

 

 

 

63 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle