Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ................................................................................... .................................................................................

HARUN BALCI “O GECE KURTULUŞ GECESİDİR”

Erkan Ilik | 13 Temmuz 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

HARUN BALCI “O GECE KURTULUŞ GECESİDİR”

15 Temmuz hain kalkışmanın yıldönümü nedeniyle Fethiye 15 Temmuz Derneği tarafından yazılı bir açıklama yapıldı. Fethiye 15 Temmuz Derneği başkanı Harun Balcı; O gece milyonlarca Türkiye vatandaşının tek yumruk olup hainlere karşı durduğu kurtuluş gecesidir ve halkımız bu kurtuluş vesikasını kanlarıyla yazmıştır, dedi.

Fethiye 15 Temmuz Derneği Başkanı Harun Balcı açıklamasında “15 Temmuz darbe girişimi; bu millet için bir dönüm noktası hükmündedir. Yıllardır ülkemizi içerden ve dışarıdan zapt etmeye çalışan hain planın son noktasıdır. Devletin tüm kademelerine haince sızan, vatan ve millet sevgisini unutmuş hain bir güruhun kalkışmasıdır. O gece milyonlarca Türkiye vatandaşının tek yumruk olup hainlere karşı durduğu kurtuluş gecesidir ve halkımız bu kurtuluş vesikasını kanlarıyla yazmıştır. Bu necip millet vatan sevgisinin ve onu korumanın en büyük değerlerimizden birisi olduğunu yine yeniden tüm dünyaya ilan etmiştir. Yüce Allah’tan darbeye karşı milletçe gösterdiğimiz birlik ve beraberliğimize kuvvet vermesini ve devlet güçlerimizin her saldırı karşısında muzaffer olmasını için fiili ve kavlî dualar etmeye devam ediyoruz. İslam Dünyası’nın umudu olan Türkiye’mizin bekasına karşı yapılacak her türlü hain girişimin karşısında, 15 Temmuz’da yaptığımız gibi bedenimizi siper etmeye hazırız. 15 Temmuz gecesi aziz milletimizin yazdığı yüce destanı nesillerden nesillere, asırlardan asırlara aktarıp her daim genç dimağlarda canlı tutacağız. Bu vesile ile tüm şehitlerimize Allahtan rahmet gazilerimize acil şifalar dileriz” dedi.

 

690 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,0640
EURO 8,4441
BIST 1,1874
ALTIN 462,37

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle