Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Güneş Kremi Cildi Işınlara Karşı Koruyor

Erkan Ilik | 21 Mayıs 2019 | Genel, Güncel, gundem, Sağlık, Siyaset, siyasi

Güneş Kremi Cildi Işınlara Karşı KoruyorYaz aylarında en sevilen eylemlerden biri de elbette güneşlenmektir. Ancak yaz aylarında çıkan güneşin ışınları her zamankinden daha yakıcıdır ve zararlı ışınlara sahiptir. Bu ışınlardan cildinizi korumak için mutlaka bir güneş kremi temin etmeli ve her gün, yaz ve kış aylarında kullanmaya devam etmelisiniz.
Güneş Kremi Yaşlanmaya Karşı Etkilidir
Güneş kremi kullanmak yalnızca cildi güneş ışınlarından korumakla kalmaz, aynı zamanda cildin yaşlanmasını da geciktirir. Ciltte bulunan lekelerin azalmasına yardımcı olur ve güneşin etki ettiği lekeler için bir kalkan görevi görür. Kendi cilt tipinize en uygun kremi seçtikten sonra düzenli olarak kullanabilir ve yaz aylarınızı sağlıklı bir şekilde bronzlaşarak geçirebilirsiniz.
Güneş Kremi Her Cilt Tipine Göre Elde Edilir
Yağlı ciltlerden karma ciltlere, hassas ciltlerden kuru ciltlere varana kadar, güneş kremi çeşitleri tüm cilt tiplerine uygun şekilde elde edilir. Kullanımları her zaman kolay olan bu kremlerin faktörleri ise 15’ten başlar 50’ye kadar devam eder. Tüm çeşitleri https://www.kozmela.com/ adresinden temin

edebilirsiniz.

20190521_152946

103 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.