Hoşgeldiniz  

Grup taka konsere hazırlanıyor

admin | 23 Ocak 2012 | Güncel

Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’nin dokuzuncu kuruluş yıldönümü, düzenlenecek olan değişik etkinlikler ile dolu dolu kutlanacak. 27 Şubat 2012 Pazartesi günü başlayacak olan kutlamalar üç gün boyunca devam edecek.
Kültür Merkezinin kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında konser verecek olan Grup Taka, hazırlıklarına başladı. Her yıl geleneksel olarak kutlanan kuruluş yıldönümü etkinlikleri üç gün boyunca devam edecek.
Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Müdürlüğü personeli Mustafa Selçukoğlu’nun solistliğini yaptığı Grup Takanın 1 Mart 2012 tarihinde vereceği konsere ilginin yoğun olması bekleniyor. Konser ile ilgili olarak açıklama yapan Mustafa Selçukoğlu, “ Kültür merkezinin kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Grup Taka olarak bir konser vereceğiz. 1 Mart Perşembe akşamı gerçekleştirecek olduğumuz konserimizin hazırlıklarını sürdürüyoruz. Konserimizde bir de sürpriz konuğumuz var. Ulusal bir televizyon kanalında yayınlanan Huysuzla Dans Eder misin adlı dans programına katılan ve Türkiye üçüncüsü olan Kürşat Çalışır ve öğrencileri de konser programımızda bir gösteri sunacaklardır. Tüm halkımızı konsere bekliyoruz” dedi.

221 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklam? Gizle