Hoşgeldiniz  

Gözde Yakut Güzellik Merkezi ikinci şubesini Açtı

Erkan Ilik | 06 Kasım 2018 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

Gözde Yakut  Güzellik Merkezi ikinci şubesini  Açtı

Gözde Yakut  Güzellik Merkezi ikinci şubesini yoğun bir katılım ile açtı. Kokteyl  etkinliği  ve canlı müzik eşliğinde açılışı gerçekleştirilen Gözde Yakut  Güzellik Merkezi; Fethiye’de yaşayan bayanların sıklıkla uğradığı bir mekan olmakta.  Güzellik, estetik, epilasyon, zayıflama hizmetleri veren Gözde Yakut Güzellik Merkezi; aynı zamanda eğitim de vermekte. Yakut Akademinin kuruluşu olan Gözde Yakut Güzellik Merkezinin açılışını Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın eşi Nesrin Saatcı gerçekleştirdi. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’da açılış öncesi davetlilere bir konuşma yaptı.

Açılışa katılan herkese çok teşekkür eden işyeri sahibi Gözde Yakut “Sektörel tecrübenin Akademik eğitimle buluşmasından doğan  güzellik merkezimiz;  Fethiye’de ikinci şubesini açmanın onurunu ve gurunu yaşamaktadır.  Son  teknoloji  cihazlarımız ve uzman kadromuzla  “her şey güzellik” adına diyerek; Fethiyeli bayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. Açılış etkinliğimize geldiğiniz için çok teşekkür ediyoruz” dedi.  Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’da konuşmasında “Fethiye’miz de gelişim ve değişim devam ediyor ve devam edecektir. Gözde ve Gökhan kardeşimiz de; ilk bana geldiklerinde Fethiye’ye güzel bir katkıda bulunacaklarını hissetmiştim. 2000 kişinin üzerinde kişiye eğitim verdiklerini söylediler. Hem yakut Akademi olarak hem de Güzellik merkezi olarak iki bin kişinin üzerinde bir insanı meslek sahibi yapmışlar ve rızıklarına yardımcı olmuşlar. Çok sevindirici ve bir o kadar da takdir edici bir olay. Yeni açtıkları bu şubede de;  25 kişi çalışıyor ve ekmek yiyor. Biz bir kişi bile olsa ekmek yediren kişinin elini öperiz. Yaşadığımız bu dönemde ekonomiye katkı sağlayacak ve Fethiye’nin saygıdeğer hanımlarının güzelleşmesi için hizmet edecek bir yerin açılmasından dolayı teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. Konuşmalardan sonra açılış kurdelesi Gözde Yakut ve Nesrin Saatcı ile birlikte kesildi.

Haber/Foto:Ayfer Kurt

güzellik merkezi açıldı (1)_640x427 güzellik merkezi açıldı (2)_640x427 güzellik merkezi açıldı (3)_640x427 güzellik merkezi açıldı (4)_640x427 güzellik merkezi açıldı (5)_640x427 güzellik merkezi açıldı (6)_320x480

120 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle