Hoşgeldiniz  

Gölbent Ramazan Patat Ortaokulu’ndan Büyük Başarı

Erkan Ilik | 10 Ocak 2018 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi, Spor

Muğla ve çevresindeki okulların katılımıyla gerçekleştirilen Güreş Müsabakasında Seydikemer Gölbent Ramazan Patat Ortaokulu göğüs kabartan başarı elde etti.

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Küçükler, Yıldızlar, Gençler A ve Gençler B kategorilerinde Güreş İl Birinciliği müsabakalarında Seydikemer Gölbent Ramazan Patat Ortaokulu öğrencileri başarılarıyla gururlandı.

Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi’nde Greko-romen stildeki müsabakalar yapılırken, Menteşe Spor Salonumuzda da Serbest Stil müsabakaları yapıldı. Kıyasıya mücadele içinde geçen müsabakalar seyircilerin büyük beğenisini topladı. Müsabakaları izleyenler arasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz ile birlikte 22. Dönem Ak Parti Milletvekilimiz Seyfi Terzibaşıoğlu da bulunurken Öçalmaz, Terzibaşıoğlu’na müsabakalar hakkında bilgiler verdi.

Müsabakalar sonucunda Seydikemer Gölbent Ramazan Patat Ortaokulu’ndan Orhan Mert Yılmaz 72 kg da il birincisi, Arif Yılmaz 32 kg serbest güreşte il ikincisi, Murat Can Tan 32 kg  il üçüncüsü oldu. Okul beden eğitimi öğretmeni Alican Sayılam’ın ve öğrencilerin azmiyle büyük bir başarı elde edildiği kaydedildi.

Oyunlar sonunda düzenlenen ödül töreni ile dereceye giren sporculara madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mutlu Uzun verdiler.

Haber/Foto: Erkan İlik

Gölbent Ramazan Patat Ortaokulu Gölbent Ramazan Patat Ortaokulu1 Gölbent Ramazan Patat Ortaokulu2

485 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.