Hoşgeldiniz  

Gelin Kahvaltısında Mutluluk Tablosu

Erkan Ilik | 20 Temmuz 2016 | Genel, Güncel

Gelin Kahvaltısında Mutluluk Tablosu

Geçtiğimiz günlerde 7 yıllık birlikteliğin evlilik ile sonuçlandığı düğünün ardından gelin kahvaltısı yapıldı. Nişanlandı, Kaza Geçirdi, Engelli Diye Nişanlısı terk etmeyen en zor günlerinde nişanlısına hep destek olan Arife Kabik hayatlarının birleşmesine destek olanları evinde ağırladı. Eşi Murat Kabik ile misafirlerini karşılayan gelin Arife’nin kahvaltısına, Fethiye Evi Gönüllüleri, Başkan Saatcı’nın eşi Nesrin Saatcı, Fethiye Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği başkanı Mustafa Bozbaş, Fethiye Belediyesi Engelsiz Masa görevlileri katıldı.

2012 yılında geçirdiği bir trafik kazası nedeniyle %98 engelli duruma düşen Kabik 2007 yılında üniversite de tanıştığı ve 2009 yılında ise nişanlandığı Arife Mert ile 7 yıl sonra evlenerek dünya evine girmiş aşkları ile Türkiye gündeminde yer tutmuştu.

Çiftin mutluğu yüzlerinden okunurken Gelin Kahvaltısındaki mutluluk tablosu herkesin yüzünü güldürdü. Mutlu çift hayatlarının birleşmesine destek veren herkese bir kez daha teşekkür etti.

Haber / Foto: Erkan İLİK

Gelin Kahvaltısında Mutluluk Tablosu_640x480 Gelin Kahvaltısında Mutluluk Tablosu1_640x480 Gelin Kahvaltısında Mutluluk Tablosu2_640x480

691 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.