Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ................................................................................... .................................................................................

FTSO’DAN  GAZETELERİMİZE KUTLAMAZİYARETİ

Erkan Ilik | 14 Ocak 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

FTSO’DAN  GAZETELERİMİZE KUTLAMAZİYARETİ

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Osman Çıralı ile yönetim kurulu üyeleri; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Fethiye ve Beşkaza gazetelerimize kutlama ziyareti gerçekleştirdiler. FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcıları Mete Ay, Kemal Hıra ve yönetim kurulu üyesi Ramazan Dim ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gerçekleşen kutlama ziyareti samimi sohbet havası içersinde geçti.

Ziyaret nedeni ile açıklamada bulunan Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Osman Çıralı “Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman basının yanında olduk. Basının desteğini de her zaman yanımızda hissettik. Basının içinde bulunduğu çalışma koşullarının zorluğunun farkındayız. Kamuoyunun doğru ve tarafsız haber alması için gece gündüz demeden özveriyle çalışan, toplumun gözü, kulağı ve sesi olan basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü yürekten kutluyorum” dedi. Açıklamasına devam eden Başkan Çıralı “Doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı, basın ve basın çalışanları için yol gösterici etik değerlerdir. Basını çalışmalarının da bu değerlere bağlılıkla çalıştığına inanıyorum. Demokrasi geliştikçe basın özgürlüğü konusunda yaşanan sıkıntılar da ortadan kalkacaktır” dedi.Fethiye ve Beşkaza gazetelerimizin imtiyaz hakkı sahibi Gazeteci Nur İlik’te açıklamasında ziyaretten dolayı teşekkür ederek “Halkımızın doğru haber alması ve kamuoyunun tarafsız bir şekilde aydınlatılması için her geçen gün zorlaşan mesleğimizi büyük bir özveriyle gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Gazetecilikzor bir meslek ve  günümüzün ekonomik koşullarına göz önüne alırsak  gazetecilik yapmanın nasıl bir emek gerektirdiğini anlatabilmek için kelimeler yetersiz kalır. Zor şartların geçmesi dileğiyle ayakta kalmaya çalışan  Türk basınının 10 Ocak çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.

 

 

 

78 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,0455
EURO 8,3850
BIST 1,1879
ALTIN 463,20

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle