Hoşgeldiniz  

Fondöten ile makyajınızı sabitleyin

Erkan Ilik | 12 Ocak 2019 | Genel, Güncel, gundem, Sağlık, Siyaset, siyasi

Fondöten İle Makyajınızı Sabitleyin

Fondöten kullanımı makyajın daha doğal ve gün boyu daha sabit kalmasını sağlayan en önemli ürünlerden bir tanesidir. Bu nedenle sizler de makyajınızı yapmadan önce cildinizi iyice temizlemeli, makyaj bazınızı sürmeli ve üzerine fondöteninizi uygulamalısınız. Cilt tipinize ve cilt tonunuza uygun bir ürün seçerek, makyajınızın daha doğal durmasını da sağlayabilirsiniz.

Fondöten Seçerken Cilt Tonunu Dikkate Almak Gerekiyor

Fondöten seçimini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, bileklerinizin iç rengine bakarak size en uygun olan tonu bulabilirsiniz. Cilt tipinize ve cilt tonunuza en uygun olan ürünü bulduktan sonra, cilt kusurlarınızı da çok daha iyi bir şekilde kapatmaya başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürün ile makyajınızın gün boyu akmadan kalmasını da sağlayabilirsiniz.

Fondöten Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Fondöten kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalardan ilki, doğru renk tonu seçmektir. Aksi takdirde, ürün cildiniz üzerinde çok yapıcı durmayabilir. Makyajınızın doğallığını bozmayan ve ipeksi yumuşaklığa sahip olan tüm ürünleri www.kozmela.com/fondoten adresinden kolaylıkla temin ederek, gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz.

152 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle