Hoşgeldiniz  

Fikir Atölyesi Derneği Faaliyetlerini Genişletiyor

Erkan Ilik | 13 Şubat 2018 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

Fethiye’de, Fikir Atölyesi Derneği, proje yazma eğitimi, robotik kodlama, kişisel gelişim eğitimlerinden sonra ‘yaratıcı ve dahil eden eğiticinin eğitimi’ projesini de faaliyetleri arasında kattı.

Manisa’da 2016 yılında kurulan ve Fethiye’de de faaliyetlerini sürdüren Fikir Atölyesi Derneği faaliyetlerini genişletiyor.  Fikir Atölyesi Derneği faaliyetleri arasına; Proje Yazma Eğitimi, Robotik Kodlama, Kişisel Gelişim Eğitimlerinden sonra yeni bir proje daha kattı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Fikir Atölyesi Derneği Başkanı Mahmut Beler; “Zafer Kalkınma Ajansı 2017 Yılı 3. Dönem Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen ve 4 gün süren ‘Yaratıcı Ve Dahil Eden Eğiticinin Eğitimi’ projemiz 8-11 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirildi. Projemize katılan 22 kişi proje süresince oyun pedogojisini çözmek, öğrenme ihtiyaçlarını belirleme stratejileri, interaktif öğrenme yöntemleri, eğitmen yaklaşımı, teknolojinin pedogojisini anlamak gibi konular başta olmak üzere deneyimsel oyun tabanlı öğrenme metodlarını öğrenerek kendi eğitimlerini tasarlayabilir hale gelmişlerdir” dedi.

Haber/Foto: Erkan İlik

fethiye fikir atölyesi fethiye fikir atölyesi1 fethiye fikir atölyesi2 fethiye fikir atölyesi3 fethiye fikir atölyesi4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

260 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.