Hoşgeldiniz  

“FETHİYESPOR CAMİASI VE  TARAFTARI BUGÜNÜ UNUTMAYACAK”

Erkan Ilik | 25 Mart 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi, Spor

Fethiyespor Kulübü 86.  Kuruluş yıldönümü nedeniyle Beşkaza meydanı Atatürk anıtı önünde tören düzenledi.  Kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen törende  sert bir konuşma yapan kulüp başkanı Mustafa Ferizcan; seçime sayılı günler kala isim vermeden CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e  karşı sert ifadeler kullandı. Otopark olayından dolayı Başkan Ferizcan;Fethiyespor taraftarına hesaplaşma çağrısında bulundu.

“FETHİYESPOR CAMİASI VE  TARAFTARI BUGÜNÜ UNUTMAYACAK”

Fethiyespor Başkanı Mustafa Ferizcan, törende yaptığı konuşmada, Fethiyespor’un yıllardır işletmeciliğini yaptığı Uğur Mumcu otoparkının elinden alınmasından dolayı isim vermeden CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e sert ifadeler kullandı. Ferizcan konuşmasında ”Fethiyespor camiası, Fethiyespor taraftarı o günü unutmayacak. Günü geldiğinde bunun hesabını soracak demiştik. Burada çok az bir zaman kaldı. Diliyorum ki 31 Mart gecesi 1 Nisan sabahı halkımız bunu soracaktır. 1 Nisan sabahı Fethiyespor’umuzun da yükseliş dönemi olacaktır” şeklinde konuştu.  Günün anlam ve önemi hakkında konuşma yapan Fethiyespor Kulübü başkanı Mustafa Ferizcan, ”Kulübümüze bugüne kadar emek vermiş olup şu an aramızdan ayrılanlara Allah’tan Rahmet, hayatta olanlara da sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Bugün kulübümüz için çok anlamlı, çok önemli, gurur duyulası bir gün. Fethiyespor’un 86. kuruluş yıl dönümü. Herhalde şu an Türkiye’de ülkemizde çok az kulübe nasiptir. Diliyorum ki uzun yıllar 86.yıl dönümlerini hep birlikte kutlayacağız. İlelebet bu kulüp var olacaktır. Tabi gönül isterdi ki bu anlamlı ve gurur duyduğumuz bir günde sizlerle çok güzel duygular paylaşayım. Fakat özellikle son 1 yıldır geçtiğimiz Ocak ayından itibaren kulübümüzün elinden bütün gelirlerinin alınması dolayısıyla maalesef kulübümüz sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Hiç unutmuyorum, 1 yılı aşkın zaman önce şu arkamda gördüğünüz, kulübün en önemli gelir kaynağı olan, alt yapımızda görev yapan yüzlerce çocuğumuzun geleceğinin temelini atan ve bu vesileyle kulüp çalışanlarının şu an maaşını dahi ödemekte zorlandığımız, deplasmana gönderdiğimiz profesyonel takımımızın zor şartlar altında tamamen şahsi çabalarımızla deplasmana gitmesine neden olmaktadır. En önemli gelir kaynağımız olan otoparkımızın elimizden alınması bu ekonomik güçlüğü yaşamamıza neden olmuştur. O gün söylemiştim. Fethiyespor camiası, Fethiyespor taraftarı bugünü unutmayacak. Günü geldiğinde bunun hesabını soracak demiştik. Burada çok az bir zaman kaldı. Diliyorum ki 31 Mart gecesi, 1 Nisan sabahı Fethiyespor’umuzun yükseliş dönemi olacaktır. Bir kez daha özür dileyerek belirteyim. Gönül isterdi ki bu gurur günümüzde çok farklı duygular paylaşayım. Fakat şu an içinde bulunduğumuz durumun gerçeği bu” şeklinde konuştu. Mustafa Ferizcan’ın sert konuşmasından sonra  törene katılan CHP Fethiye belediyesi Meclis üyesi adayları kulüp yöneticileri ile birlikte Atatürk anıtı önündeki;  hatıra fotoğrafı çekimine katılmadılar.

Haber/Foto: Ayfer Kurt

ferizcan'dan sert ifadeler (2)_640x427 ferizcan'dan sert ifadeler (3)_640x427 ferizcan'dan sert ifadeler (4)_640x427 ferizcan'dan sert ifadeler (1)_640x427

 

74 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle