Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Fethiyespor’dan Ak Parti’ye Ziyaret

admin | 13 Ağustos 2011 | Spor

Fethiyespor yönetimi Ak Parti İlçe Teşkilatı’na Bolu Kampı’nda kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür ettiler. Ak Parti İlçe Başkanını ziyaret eden Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk “Fethiye’nin birlikte olması halinde başarıdan başarıya koşacağına inanıyoruz” dedi. Fethiyespor çalışmalarını sürdürürken, yönetim de Fethiye’nin birlikteliği konusunda adımlar atıyor. Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan’ın Bolu’da Fethiyespor kampını ziyaret etmesin ardından dün Fethiyespor yönetimi teşekkür amaçlı olarak Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Ziyaret hakkında bir açıklama yapan Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk “Başkanımız sağ olsun Bolu kampında bizi ziyaret etmişlerdi. Bizde iade i ziyaret yapalım dedik. Böyle durumlar bizi de mutlu ediyor. Bu birliktelik bizi daha iyi yerlere getireceğine inanıyorum” dedi.

Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Ali Türkan ise “ Ziyaretlerden dolayı İsmail Öztürk ve yönetime teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz günlerde Bolu’da Fethiyespor’u ziyaret etmiştik. Muğla’da tek 2.lig takım olması nedeniyle gurur duyduğumuz bir takım olan Fethiyespor’a hep beraber sahip çıkıp daha iyi yerlere gelmesi için elimizden geleni yapmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

245 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.