Hoşgeldiniz  

Fethiye’nin Süpermarketi Uzunkaya Market 7/24 Hizmete Açıldı

Erkan Ilik | 02 Aralık 2015 | Genel, Güncel

Fethiye’nin Süpermarketi Uzunkaya Market 7/24 Hizmete Açıldı

Fethiye’nin işlek mahalleleri arasında olan Taşyaka’ya, Uzunkaya süper marketi açıldı. Açılış törenine Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur, Fethiye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiye Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışa katılanlara işletme sahibi tarafından Tavuk Döner dağıtılarak çocuklara da açılışa özel sürpriz hediyeler verildi.

Fethiye’de Kapalı Pazaryerinde uzun yıllardan bu yana kaliteli bir hizmet sunan Uzunkaya ailesi artık kalitesini Market yönüyle halka sunacak. Açılış töreninde işletmeci Hatice Uzunkaya, tüm katılımcılara ‘hoşgeldiniz’ diyerek, Fethiye’ye yerel bir market daha kazandırdıkları için mutlu olduklarını kaydetti. Uzunkaya, “Fethiye’nin yerel marketi olarak bugünden itibaren bizde varız. Büyük marketler olabilir ancak Halkımız şunu bilmelidir. Bizlerden yaptıkları alıverişte fiyat farkını mutlaka görecekler. Aynı marka ürünlerin daha düşük fiyata satılabildiği halkımıza müşterilerimize göstereceğiz. Haftalık olarak tanıtım broşürleriyle indirimlerimizi mutlaka takip etmelerini tavsiye ediyoruz.”dedi.

Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir ise, Uzunkaya ailesine bol kazanç temennisinde bulunurken, yerel işletmelerin önemine değindi. Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur da, yıllardan bu yana Uzunkaya ailesinin Fethiye’de esnaflık yaptığının altını çizerek, bol kazançlı bir işletme temennisinde bulundu.

Haber / Foto: Erkan İLİK

Uzunkaya Market Hizmete Açıldı (1)_640x427 Uzunkaya Market Hizmete Açıldı (2)_640x427 Uzunkaya Market Hizmete Açıldı (3)_640x427 Uzunkaya Market Hizmete Açıldı (4)_640x427

2800 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle