Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Fethiyelilerin Mutfak Anlayışı Değişecek

Erkan Ilik | 19 Ekim 2018 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Sağlık, Siyaset, siyasi

Türkiye’nin ilk modüler Mutfak Markası Mopa Mutfak; ‘Kaliteye tesadüfen ulaşılmaz, bilinçli çabalarla elde edilir ve sürekliliği de aynı anlayışla sağlanır’ prensibiyle başlattığı tasarımlar Türkiye’nin 4 bir yanında mutfaklarda hayat buluyor.

Yerli üretimin çok önemli olduğu bugünlere 1976 yılında başlayan Mopa Mutfak pazarda yer alan firma ürünlerinin tamamına yakınını kendi bünyesinde üreten Türkiye’deki tek ve ilk firmasıdır.

Mopa Mutfak & Banyo markası altında Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde ile yurt dışında (Almanya, Belçika, Hollanda ve daha birçok ülkede) farklı mağaza konseptleriyle yüz binlerce aileyi bireysel satışlarla mutfak sahibi yapmayı sürdürüyor. Fethiye’de geçtiğimiz günlerde tasarımları tamamlanan Mopa Mutfak, Natural Mutfak bünyesinde hizmet veriyor. Mutfakta daha fazla zaman geçirenlerin hayatını kolaylaştıran tasarımlar en son teknoloji ile çizilerek uygulanıyor.

Tüketici ihtiyaçları ve kullanım özellikleri ön planda tutularak tasarlanmakta olan MOPA ürünleri, bünyesinde bulunan iç mimar ve endüstriyel tasarım grubu ile güncelleniyor. Sektöründeki yenilikleri güncel olarak takip eden MOPA, hazır ahşap mutfak üretimi yapan firmalar içerisinde en fazla modül sayısına sahip bulunuyor. Fethiye Patlangıç yolu Süleyman Demirel Bulvarında açılan showroom da kullanılan ürünlerin yanı sıra en çok tercih edilen konseptler de sergileniyor.

Haber/Foto:Nur İLİK

mopa mutfak

338 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.