Hoşgeldiniz  

FETHİYELİ  MOTOKROSÇU  RÜZGAR GİBİ ESTİ

Erkan Ilik | 31 Temmuz 2018 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi, Spor

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2018 yarış takviminde yer alan Türkiye Motokros Şampiyonası’nın üçüncü ayağı 28-29 Temmuz tarihlerinde Çatalca’da düzenlendi. 3. Ayak yarışına İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Antalya, Sakarya, Tekirdağ ve Bursa başta olmak üzere bir çok ilden yarışçılar katıldı.

Fethiyeli minik motokrosçu Fethiye Orman spor Kulübü sporcusu  Baran Bulut Kocaman  65cc grubunda Türkiye birincisi oldu. Baran Bulut Kocaman  geleneğini bozmayarak yine ipi göğüsledi ve Fethiye ve Muğla’nın  ismini bir kez daha duyurdu.  Geleceğin motokrosçusu  Baran Bulut Kocaman;  Avrupa ve Balkan şampiyonalarındaki zaferlerinin ardından Türkiye şampiyonasındaki zirve mücadelesine devam ediyor.

İstanbul Çatalca’da yapılan Türkiye Motokros Şampiyonası’nın 3. ayağında yarışçılar ilk yağmur ikinci günde sıcak havayla birlikte izleyenlere heyecanlı yarışlar izletti. Teknik, hız ve dengenin öne çıktığı Türkiye Motokros Şampiyonası’nın üçüncü ayak yarışları 57 sporcunun katılımıyla Çatalca’da yapıldı. Türkiye Şampiyonası’nı TMF Asbaşkanı Ogün Baysan, Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Yıldırım, Çatalca Belediye Başkan Yardımcıları Ufuk Akın ve Erhan Güzel ile yüzlerce vatandaş izledi. Yeditepe Motor Sporları Kulübü’nün organize ettiği yarışlarda Cumartesi günü yağmur, Pazar günü de sıcak hava etkili oldu.

Haber  Foto: Erkan İlik

motokrosçu (2)_640x431 motokrosçu (3)_640x480

 

285 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.