Hoşgeldiniz  

Fethiye, Londra’da Damga Vurdu

Erkan Ilik | 11 Ocak 2018 | Genel, Güncel, gundem, Kültür, Siyaset, siyasi

İngiltere’de düzenlenen Londra Boat Show fuarına katılan tekne sahipleri Fethiye’ye hayran kaldı.

10-14 Ocak 2018 tarihleri arasında devam eden Londra Boat Show fuarına IMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesikoordinesinde çeşitli firmalar ile birlikte katıldı. IMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesini temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şaban Arıkan ve Şube Müdürü Sayın Bülent Telli katıldı.

Söz konusu Boat Show’a D-Marin, Ece Marina, Doğu Akdeniz Marinaları, Setur Marina, Teos Marina, Pal Marina gibi marinalarının yanı sıra, Boat Trip Turkey, Ege Yat Hizmetleri, Galeo Yachting, Karayel Yatçılık, Salmakis Turizm, Steelbird Sailing, gibiTürkiye’nin çeşitli yerlerinde ki denizcilik firmaları da katılım göstermiştir.

Fuarın ilk gününde IMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi’nin hazırladığı tanıtım kataloglarını inceleyen katılımcılar, bölge hakkında detaylı bilgilere ulaştıklarını, etkili ve görsel açıdan dolu bir tanıtım kataloğu hazırlandığı geri bildirimlerini belirttiler.

Türkiye’nin coğrafi güzelliklerini çok beğendiklerini dile getiren Londra Boat Show katılımcıları, ziyaretçileri ve tekne sahipleri, Türkiye’ye gelmek istediklerini ifade edip Türkiye’deki marinalar hakkında bilgi aldılar.

IMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Yönetim KuruluBaşkanı Sayın Şaban Arıkan, “İngiltere bizim açımızdan önemli bir turizm pazarı, özellikle bölgemiz deniz turizmi potansiyeline baktığımız zaman İngiltere’nin bölgemiz turizm gelirlerinde büyük yer ettiğini söyleyebiliriz. Londra Boat Show’a katılarak burada ki ilişkilerimizi hem sıcak tutuyor hem de bütün üyelerimize yeni pazarlar oluşturmayı hedefliyoruz. Ayrıca buradaki diğer katılımcılara da Türkiye’yi ve bölgemizi tanıtarak faydalı olmayı amaçlıyoruz.” ifadelerini kullandı. (Haber Mekezi)

 

Fethiye, Londra’da Damga Vurdu (1) Fethiye, Londra’da Damga Vurdu (2) Fethiye, Londra’da Damga Vurdu (3)

326 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.