Hoşgeldiniz  

Fethiye Cezaevinin İsmi Değişti

Erkan Ilik | 08 Ekim 2015 | Genel, Güncel

Fethiye Cezaevinin İsmi Değişti

Seydikemer’de 2014 yılının Aralık ayında hizmete giren Fethiye T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Fethiye Açık Ceza İnfaz Kurumu’nun ismi değişerek Seydikemer Eşen T Tipi Kapalı Cezaevi olarak değiştifg.

Bölgenin en büyük cezaevi olan Fethiye Eşen T tipi kapalı cezaevinin ismi Seydikemer Eşen T tipi kapalı Cezaevi olarak değiştifg.  Seydikemer Belediyesi’nin Adalet Bakanlığına yaptığı başvuru olumlu sonuçlandı. Cezaevinin isim değişikliği ile ilgili yazışmalarında başlatıldığı öğrenildifg.

Eşen Mahallesi’nde 122 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Fethiye Eşen T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Fethiye Açık Ceza İnfaz Kurumu, geçen yıl 19 Aralık’ta Fethiye Kapalı Cezaevi’ndeki 168 tutuklu ve hükümlünün sevkiyle hizmete girmişti. Kapalı ceza infaz kurumu binası, infaz kurumu ana binası, jandarma hizmet binası, ziyaretçi kabul binası ve 20 dairelik personel lojmanlarından oluşan 1000 mahkum kapasiteli cezaevi yerleşkesinde, tutuklu ve hükümlüler için 14 kişilik 62, 6 kişilik 8 ve 1 kişilik 18 oda bulunuyor. Haber Erkan İlikEşen Cezaevi için yeni yol açılıyor (1)_640x424 Eşen Cezaevi için yeni yol açılıyor (2)_640x424

3414 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle