Hoşgeldiniz  

Fethiye Birey Eğitim Kurumları Ödülleri Topladı

Erkan Ilik | 17 Haziran 2019 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi

 

2018-2019 Muğla En’lerini Ödüllendiriyor Projesi kapsamında ödül alan öğrencilere ödülleri törenle takdim edildi. Fethiye Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli konferans salonunda düzenlenen törene, Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci ve veliler katıldı.

2018-2019 Muğla En’lerini Ödüllendiriyor Projesi kapsamında il geneli,ulusal ve uluslararası yarışmalarda derece alan öğrenciler için, Fethiye Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli konferans salonunda, Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya’nın katılımıyla tören düzenlendi.

Fethiye Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli konferans salonunda yapılan törene Fethiye genelinde çeşitli alanlarda başarılı olan 378 öğrenci ve aileleri katıldı. Özel Fethiye Birey Okulları da törene Kurucu Müdür Şerif Özdemir,Müdür Yardımcısı Aydın Sefa Karakaya,Beden Eğitimi Öğretmeni Ali Elmadibi, Türkçe öğretmeni Kübra Tosun, Bilişim Tek. VeYazılım Öğretmeni Yusuf Ekinci ve çeşitli branşlarda başarılı olan 40 sporcu öğrenci ile katıldı. Törende Birey Eğitim Kurumları öğrencilerine ve okul müdürü Şerif Özdemir’e başarı belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından verildi.

Tören sonrası açıklama yapan Müdür Yardımcısı Aydın Sefa Karakaya, “Okulumuzda kürek,eskirim,okçuluk,futbol,voleybol,hentbol,basketbol ve karate gibi birçok spor branşıyla uğraşan ve Türkiye 1,2 ve3.lüğü gibi önemli dereceler alan öğrencimiz olması bizleri gururlandırıyor.”dedi

Birey Okulları Kurucu Müdürü Şerif Özdemir ise; “Fethiye genelinde derece alan 378 öğrencinin 40 tanesi okulumuz öğrencisi. Gururlu ve mutluyuz.Okulumuzda sporun her branşına önem veriyor ve sporcu öğrenciler için burslu kayıt imkanısağlıyoruz. Okulumuzda spor branşları için okçuluk alanı,olimpik yüzme havuzu,kapalı spor salonu,halı saha,mini golf sahası,buz pateni alanı,hentbol,basketbol,voleybol alanları bulunuyor. Öğrencilerimizi sporla uğraşmaları için teşvik ediyoruz. Bu kapsamda burada bizleri ve öğrencilerimizi onurlandıran Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkürlerimizi sunarım.”dedi.

Haber/Foto: Hakan Çelikdemir

Fethiye Birey Eğitim Kurumları Ödülleri Topladı (1)_640x427 Fethiye Birey Eğitim Kurumları Ödülleri Topladı (2)_640x427 Fethiye Birey Eğitim Kurumları Ödülleri Topladı (3)_640x427 Fethiye Birey Eğitim Kurumları Ödülleri Topladı (4)_640x427 Fethiye Birey Eğitim Kurumları Ödülleri Topladı (5)_640x427

72 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
hamle_gazetesi_ecosport_160x800