Hoşgeldiniz  

Fenerbahçe İle İlgili Şok İddia!

Erkan Ilik | 30 Ekim 2018 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi, Spor

Fenerbahçe İle İlgili Şok İddia!

Türkiye’de spor gündemi yeniden karışmaya başladı. Bir yandan Beşiktaş’ın Genk karşısında aldığı 4 – 2’lik mağlubiyet sonrasında taraftarların durulmayan tepkileri konuşulurken Fotomaç Gazetesi yazarı Emre Bol gündemi çok uzun süre meşgul edecek bir açıklamada bulundu. Tüm gözlerin Fenerbahçe takımına çevrilmesine neden olan bu açıklama gündemi bir anda değiştirdi. Çünkü Fotomaç Gazetesi yazarı Emre Bol Fenerbahçe’de tekme tokat kavga yaşandığı gibi büyük bir iddiaya imza attı.

Emre Bol’un bu iddiasının üzerine henüz Fenerbahçe’den bir açıklama gelmedi ancak Fenerbahçe taraftarları şimdiden tepki göstermeye başladı. Spor gündeminde tüm gözlerin bir anda Fenerbahçe taraftarına çevrilmesine neden olan bu açıklamada Emre Bol Fenerbahçe’de iki ismin tekme tokat kavga ettiği iddiasında bulundu.

“Samandıra’da Bazı Sıkıntılar Var”

Fotomaç Gazetesi yazarı Emre Bol’un açıklamaları sadece kavga ile sınırlı kalmadı. Aynı zamanda “Samandıra’da bazı sıkıntılar var” diyerek yönetimi işaret etti ve bu sıkıntılar futbolcular arasında değil, yöneticiler arasında olduğunu iddia etti. Yazarın bu iddiası Fenerbahçe’nin Anderlecht ile 2-2 berabere kaldığı maçın hemen öncesinde gündeme geldi.

Bu şok iddiada Emre Bol şu ifadeleri kullandı: “Samandıra’da bazı sıkıntılar var. Şimdi mesela Samandıra’daComolli’nin bazı yetkilerinin elinden alındığını duyuyoruz ama sadece Samandıra’da değil, yönetim içerisinde de bazı sıkıntılar var.”

Emre Bol’un isim vermeden böyle bir iddiada bulunması ise çeşitli eleştirileri de beraberinde getirdi. Özellikle Fenerbahçe taraftarlarının bu konuyla çok yakından ilgilendikleri ve gazeteciye çeşitli iletiler göndererek bu isimlerin kimler olduğunun sorulduğu ve aynı zamanda taraftarların da Emre Bol’e tepki gösterdiği şeklinde bir dizi iddia daha konuşuluyor.

“Tuhaf Tuhaf Şeyler Duyuyorum”

Peki, Emre Bol bu tekme tokat kavgaya bizzat kendisi mi tanık oldu? Aslında Bol yaptığı açıklamada bu kavgayı duyduğunu dile getirdi. Dolayısıyla bizzat tanık olmadığına dair bir açıklama yapmasına gerek kalmadı. Üstelik Bol’un iddialarına göre durum sadece bir kavgadan ibaret değil. “Tuhaf tuhaf şeyler duyuyorum” diyen Emre Bol, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Duyuyorum bazı şeyleri ve kulaklarıma inanamıyorum. Tuhaf tuhaf şeyler duyuyorum. İki tane yönetici kulüp binasının içerisinde tekme tokat birbirlerine giriyorlar. Arkasından yine iki tane farklı yönetici… Onlar da bayağı seslerin yükseldiği bir tartışma sonrası tekme tokat kavga edecek pozisyonlara geliyorlar.”

Gazeteci isim vermeden konuştu ve açıklamasında kavga eden kişilerin iş adamları olduğunu ima etti. Bol şu şekilde konuştu: “Futbolcular genç insanlar. Bunları bu genç insanlar yapsa cahilliğine verirsin, ‘adrenalini yüksek, maçtan çıktı, antrenmandan çıktı, kavga etti’ dersin. Koca koca iş adamlarının tekme tokat kavga etmesi ne demek ya. Ali Bey’le ilgili olumsuz bir şey söylemek istemiyorum. Neden? Çünkü iyi niyetle yaklaşıyor, cebinden bir sürü para verdi adam. Bak şimdi forma sponsoru da kendileri oldular. Yani bir şeyler yapmaya çalışan çaba gösteren bir adam var ama öte yandan dışarıdan olaylara bakan herkes bir yönetim acziyeti olduğunu, yönetimde sıkıntılar olduğunu düşünür. İki tane Galatasaraylı yöneticinin tekme tokat kavga ettiğini hiç duydunuz mu? Koca koca kelli felli iş adamları bunlar ayıp ya!”

Peki, bu kavganın nedeni ne? Emre bol tartışmanın “yetki” konusunda çıktığını da sözlerine ekleyerek iddiasını sürdürdü. Bol konuya dair “Kavgaya sebep ise yetki karmaşası gösteriliyor. ‘Sen benden daha yetkilisin, ben senden daha yetkiliyim’ tartışmaları… Yöneticilerin isimlerini vermek de şu anda istemiyorum ama önümüzdeki günlerde isimlerini de vereceğim” ifadelerini kullandı. Bu iddia canlı bahis siteleri başta olmak üzere pek çok sanal platformda da tartışılmaya başlandı.

fenerbajçe

 

184 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle