Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

EŞREF ŞEN “SEVDAMIZ  SEYDİKEMER”

Erkan Ilik | 11 Şubat 2019 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

İYİ Partiden Seydikemer Belediye Başkan adayı olan Orman İşletme Müdürü Eşref Şen belediye başkan adaylığını ilan etti. İYİ Parti Seydikemer İlçe Başkanlığında yapılan başkan adaylığı etkinliğine yoğun bir katılım oldu.

“SEYDİKEMER HALKI GÖNÜLLERİNİN BAŞKANI EŞREF ŞEN’E KAVUŞACAK”

 

İYİ PARTİ Seydikemer İlçe Başkanı Uğur Salih Eroğlu  açıklamasında “Malumunuz Türkiye’de yeni bir siyasi dönem şekilleniyor.Seçimlere ittifak halinde girilmesi zarureti hasıl oldu. Partimiz genel merkezinin CHP ile yapmış olduğu millet ittifakı maalesef ki Muğla’da arzuladığımız karşılığını bulamamıştır. Sürecin bizim için bu kadar uzun ve meşakkatli geçmiş olmasının nedeni budur. Ancak bu sürede bizler de boş durmadık.  Mahalle mahalle sokak sokak gezerek halkın nabzını tuttuk, arzularını dinledik.  Belediye başkanlığı koltuğuna kimi layık gördüğünü sorduk. Fısıltı halinde değil, coşarak bağırarak Eşref Şen’i istiyoruz, Orman işletme müdürünü istiyoruz sesleri ile karşılaştık. Bizler halkın sesine kulak verdik ve Eşref Şen Başkanımızı da ikna ederek sizlerle buluşturduk.Bugüne kadar bizlerin Eşref Abisini sizlere başkanımız olarak emanet ediyoruz. Dileğim odur ki; Çıktığımız bu kutlu yolda Rabb’im utandırmasın, Seydikemer halkı gönüllerinin başkanına kavuşsun. Allah yolumuzu açık etsin…

 

 

“BU YOLDA SİZLERLE YÜRÜMEK BENİM İÇİN ONUR VE ŞEREFTİR”

 

İYİ Parti Seydikemer Belediye Başkan Adayı Orman Mühendisi Eşref Şen “Sayın ilçe başkanım değerli yönetim kurulu üyelerim iyi partinin delegeleri üyeleri uzaktan ve yakından buraya teşrif eden her daim şahsımın yanında gönül birlikteliğini bizden esirgemeyen ve 36 yıl birlikte yaşadığımız hüznümüzü sevincimizi paylaştığımız vefalı çok kıymetli Seydikemer halkımız sizleri sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan duyduğum mutluluğu gururu ve sevinci ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum bu özel ve mutlu günde hep birlikte beklediğimiz inandığımız yürekten istediğimiz bu yolda sizlerle yürümek benim için onur ve şereftir.Çocukluğumun ve gençliğimin geçtiği ve halkıyla birlikte yaşamaktan gurur duyduğum Seydikemer vatandaşı Seydikemer halkı bizlere gösterdiği bu teveccüh nedeniyle bugün buradayız. Sizlerin yoğun talebi yoğun isteği yoğun baskısı üzerine bu hizmet kervanından hizmet yolculuğundan kaçma dediniz biz de geldik bugün buradayız. Bugün Seydikemer’e hizmet etme noktasında iyi partiden belediye başkan adaylığımı sizlerin huzurunda ilan ediyorum. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Allah’ın izniyle Seydikemer sevdamız daim olacaktır. İyi Parti ilçe başkanım yönetim kurulu üyelerimiz hülasa tüm İyi Parti üyelerimiz ve Seydikemer halkımıza buraya gelen ve gelemeyen bizlerden daima desteğini esirgemeyen gönüldaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.Haksızlık kimden gelirse gelsin kime karşı olursa olsun haksızlığın karşısında mazlumun yanında zalime karşı olacağımı kinin, gururun, kibirin, böbürlenmenin uzak olduğu şeffaf hep birlikte yönetimin hakim olduğu karşılıklı anlayışla yürütülen bir belediyecilik anlayışının olacağı ve birilerinin kimselerin kişilerin belediye başkanı olmayacağımı tüm Seydikemer halkının özellikle de pozitif ayrımcılık olarak garip guruba ve fakir fukaranın özelikle belediye başkan adayı olacağımı hepinize buradan taahhüt ediyorum.Rabb’im bu kutlu yürüyüşte bu yolda utandırmasın başarımızın daim olmasını diliyorum. Sizlere buraya gelip katıldığınız için bizleri yalnız bırakmadığınız için ve yoğun talepte bulunduğunuz için çok çok teşekkür ediyorum.

 

“ENGELLİLER, GARİBANLAR VE KİMSESİZLERİN DIŞINDA HİÇ KİMSE POZİTİF AYRICALIK GÖRMEYECEK”

 

Biz Seydikemer’i seviyoruz. Bugüne kadar sevdik. On beş yıllık kamu görevi esnasında hatta Fethiye’de yaptığımız görevle birlikte yirmi yıl bu insanlara hizmetkârlık yapmaya çalıştık. Beyefendilik değil hizmetkârlık yapmaya çalıştık. Bu çok kıymetli insanların bugünkü sevgisi bugünkü talebi de bunu karşılığında. Hiç kimseyi ayırmadan ötekileştirmeden ve hizmet etmekten gurur duyarak çalıştık o nedenle de biz Seydikemer’i seviyoruz. Seydikemer halkını seviyoruz. Bu beden bizde olduğu sürece sizlerin de teveccühüyle eğer 1 Nisan’da belediye başkanlığını bizlere layık görürseniz az önce belirttiğim beyanlar doğrultusunda herkese eşit mesafede  kimseyi ötekileştirmeden hakkaniyetli hakkın adaletin mutlaka yönetim anlayışında olduğu bir belediyeciliği, belediye başkanlığını  tüm personelimle birlikte ve belediye meclis üyelerimizle birlikte  size taahhüt ediyorum. Şuna da inanabilirsiniz özellikle arkadaşlardan istirhamım şuydu kesinlikle bizimle beraber yol yürüyecek bizimle birlikte hareket edecek arkadaşların  bir dürüst, iki onurlu kini gururu olmayan kibiri olmayan ve içinde Seydikemer sevdası olan, bunun  üzerine basa basa söylüyorum Seydikemer halkına hizmet sevdası olan arkadaşlarla yürüyeceğimizi bunun dışında da kesinlikle hiçbir arkadaş bu anlayışın dışındaki arkadaşlarla hareket etmeyeceğimizi belirttim. Tek pozitif ayrımcılık olacak olan engelli vatandaşlarımız, garibanvatandaşlarımız, kimsesiz vatandaşlarımızdır. Bunu dışında hiç kimse de pozitif ayrımcılık görmeyecek. Herkes eşit adil adaletli bir şekilde bugüne kadar yaptığımız yönetim anlayışıyla da bunu ispatladık zaten ve insanlar da bunu biliyor. Kapıdan giren hiçbir vatandaşa o siyasi görüşten bu anlayıştan o etnik kökenden diye ayrım yapmadık. Ve Şu andaki tabloda Allah’a hamd olsun Seydikemer’de 36 yıllık yaşadığım süreç içerisindeki hayat anlayışında da buna prim vermedik. Hiç kimseyi ayırmadan birlikte yaşadık. Şu andaki teveccühün de gördüğüm kadarıyla her siyasi partiden her etnik kökenden her düşünceden her anlayıştan arkadaşların geldiğini ben hissettim. Ve bu nedenle de buradan yolaçıktık. Hepinize çok çok teşekkür ediyorum uzaktan yakından buraya kadar geldiniz. Gelen dostlarıma gelemeyen dostlarıma eminim ki binlerce insan da köyünde bağında bahçesinde işinde gücünde tabii ki gelemediler. Onlara da hepinize de çokçok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Allah inşallah bu yolda muvaffakiyetler versin hepimize.  Seydikemer’e hizmet etmeyi bize nasip etsin inşallah. Hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

Haber/Foto:Erkan İlik

eşref şen iyi parti ilçe binası adaylık açıklaması (14)_640x427 eşref şen iyi parti ilçe binası adaylık açıklaması (47)_640x427 eşref şen iyi parti ilçe binası adaylık açıklaması (71)_640x427

130 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.