Hoşgeldiniz  
-----------------------------------------

En Centilmen Taraftar Ödüllendirildi

Erkan Ilik | 18 Kasım 2019 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Siyaset, siyasi, Spor A- A+

 

Muğla Spor ‘un efsanevi taraftar grubu 48 Gençlik Taraftar gurubu içerisinde Cenkay Eroğlu en centilmen taraftar seçilmesi sebebiyle Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz tarafından  kendisi için özel olarak hazırlatılan ve üzerinde kendi isminin yanı sıra 48 numarasının yazıldığı forma ile ödüllendirildi.

Pazar günü oynanan Muğlaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor maçı öncesinde, en centilmen taraftar olarak seçilen duyma ve konuşma engelli Cenkay Eroğlu için özel olarak Muğla Spor forması hazırlatıldı. Üzerinde centilmen bir o kadar da vekafakar taraftar Cenkay Eroğlu ‘unun isminin yanısıra 48 numarasının da yazıldığı formayı Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz takdim ederken, Muğla Spor ‘un efsanevi taraftar grubu 48 Gençlik taraftar grubu da ayakta alkışladı.

Muğlaspor maçlarını yakından takip eden, takımın maçlarına  giderek  en iyi şekilde destekleyen duyma ve konuşma engelli Cenkay Eroğlu, en centilmen taraftar seçilmesi sebebiyle ödülünü alırken, taraftarlar kendisini ayakta alkışladılar. En centilmen taraftar Cenkay ‘ın mutluluğu gözlerinden okunurken, kendisi ile hatıra fotoğrafları da çektirildi.

Muğla Spor ‘un 1-0 galip geldiği maç sonrasında efsanevi taraftar gurubu 48 Gençlik yöneticileri Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz’a çiçek takdim ederek, gerek Muğla Spor ‘a gerek ise 48 Gençlik taraftar gurubuna sıcak samimiyetini gösterip destek verdiğinden dolayı  teşekkür ettiler.

Haber Merkezi

244 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 5,9107
EURO 6,5557
BIST 7,6870
ALTIN 296,62

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2019 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle