Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

EMITT 2020 ve Travel Turkey fuarları görüşüldü

Erkan Ilik | 09 Ağustos 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

Turizm Konseyi Körfez Kirliliğini Görüştü
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın sekretaryasını ve ev sahipliğini yaptığı Fethiye Turizm Konseyi’nin Ağustos ayı toplantısında koylardaki yapılaşma, körfez kirliliği ve alg patlaması ile EMITT 2020 ve Travel Turkey fuarları ele alındı.
Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli’nin başkanlığında FTSO Meğri Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Muğla Büyükşehir Belediyesi adına Erdi Filiz, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, FETOB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Uysal, YDA Dalaman Havalimanı İş Geliştirme Direktörü Orçun Songur, FETAV Müdürü Dilek Dinçer,FTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Dim, Turizm Danışma Bürosu Yetkilisi Güler Uymaz, SKAL Fethiye Derneği Başkanı Uğur Serindağ, Fethiye Güç Birliği Şirketi adına Selamettin Yılmaz, DTO Yönetim Kurulu Danışmanı Mehmet S. Ekici, Ölüdeniz Turizm Kooperatifi adına Musa Ünsal ileFTSO Genel Sekreteri Ezgi Kullukçu katıldı.
Toplantıda, İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Yönetim Kurulu Danışmanı Mehmet Sıtkı Eskici, Hamam koyu, Küçük Sarsala, Sıralıbükgibi Fethiye ve civarı koylarda yapılaşmaya ilişkin uydu görüntülerinin de yer aldığı bir sunum gerçekleştirdi. Fethiye Turizm Danışma Bürosu’ndan Güler Uymaz konuyla ilgili Müze Müdürlüğü ve Anıtlar Yüksek Kurulu’na yazı yazılarak girişimde bulunulabileceğini kaydetti.
Konsey toplantısında körfezkirliliği ve alg patlamasıyla ilgili alınan tedbirler ve bundan sonraki aşamada neler yapılabileceği de değerlendirildi.
Travel Turkey Turizm Fuarı ile EMİTT 2020’ye hazırlıkların ve katılımın da ele alındığı konsey toplantısında, bölgede düzenlenen fuar, festival ve etkinliklerin yer alacağı ortak takvim oluşturulması konusunda görüş birliğine varıldı.
Haber/Foto: Hakan Çelikdemir
DSC_0012

DSC_0013

DSC_0015

20 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.