Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ................................................................................... .................................................................................

EL İŞİ STANTLARI SEZONA “MERHABA” DEDİLER

Erkan Ilik | 05 Temmuz 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

EL İŞİ STANTLARI SEZONA “MERHABA” DEDİLER

Fethiye’nin bir sembolü haline gelen El Emeği Göz Nuru El İşi pazarı normalleşme süreci kapsamında yaz sezonuna merhaba dedi. El emeği ile üretilen takı, ahşap, seramik, deri ve cam eşyalar, bez bebekler ile hediyelik  süs eşyaların yer aldığı Fethiye El Emeği Göz Nuru stantları; Cumartesi günü açıldı.

Korona virüsü tedbirleri kapsamında Mart ayından bu yana açılmayan stantlar; Beşkaza meydanında  her hafta Cumartesi ve Pazar günleri  Saat 16.00 ile saat 12.00  arasında vatandaşların beğenisine sunulacak. Fethiye El Emeği Göz Nuru Komite Başkanı Halil Bahçavan; covid-19 tedbirleri doğrultusunda stantların kurulduğunu ve faaliyetlere başlanıldığı ifade etti.  Bahçavan “Sezona bu gün itibariyle merhaba dedik. Hayırlı ve uğurlu olsun. 80 kişiyiz ve 80 tane standımız var. Büyük emeklerle arkadaşlarımız ürettikleri birbirinden güzel el işi ürünleri beğeniye sunuyor. Baharda covid-19 nedeniyle açamadık. Belediye Başkanımız Sayın Alim Karaca ve Zabıta Müdürümüzün destekleri ile stantlarımızı tekrar açtık. Belediye Başkanımız Sayın Alim Karaca’ya çok teşekkür ediyoruz.  Korona virüs ile ilgili tüm tedbirlerini aldık. Maskelerimizi taktık,  sosyal mesafeye dikkat edeceğiz ve kolonyalarımız her zaman yanımızda olacak” dedi. Stantları ziyaret etmeye gelenlerin maskeli bir şekilde gelmesini rica eden Bahçavan, “Misafirlerimizin ürünlere dokunmadan önce ilgili arkadaşlardan yardım almasını istiyoruz. Belediyemizin katkıları ile tüm önlemlerimizi aldık. Fethiye’mize hayırlı olsun. Salgın sürecinde ekip olarak maskeler diktik ve belediyemiz bunun dağıtımını gerçekleştirdi. Hastanede görevli sağlık personelimize yiyecekler götürdük. Bu faaliyetler el birliği ile oldu” ifadelerini kullandı.

 

216 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,2915
EURO 8,5355
BIST 1,1787
ALTIN 477,20

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle