Hoşgeldiniz  
...............................................................................................

Eğitime Destek Verenlere Bakan Selçuk’tan Plaket

Erkan Ilik | 18 Şubat 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

Eğitime Destek Verenlere Bakan Selçuk’tan Plaket

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bir dizi ziyaretler için geldiği Muğla’da, öğrencilerle buluştu, eğitime %100 destek veren hayırseverlere plaket verdi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bir dizi inceleme ve değerlendirme toplantısı için Muğla’ya geldi. ‘Yüzde 100 Eğitime Destek Kampanyası’ çerçevesinde Muğla genelinde eğitime maddi destekte bulunan 60 hayırsever, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından plaket ile ödüllendirildi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Muğla programına Vali Esengül Civelek’i ziyareti ile başladı. Bakan Selçuk’a AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan ve AK Parti İl Başkanı Kadem Mete eşlik etti.  Bakan Selçuk gün içinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde üniversitenin Eğitim Fakültesi öğrencileri ile bir araya geldikten sonra milletvekilleri, belediye başkanları, hayırseverler, iş insanları ve STK temsilcileri ile Muğla Ticaret ve Sanayi Odası salonunda bir araya geldi.  Bakan Selçuk MUTSO’da bir araya geldiği STK temsilcileri ve ilçe belediye başkanları ile tek tek selamlaştı.

Fethiye’de %100 Destek Veren Hayırseverlere Plaket

Buradaki programa Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumhur Çoban, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Hüseyin Yılmaz, Şerif Şimşek, Aydın Canözü, Tuğrul Yılmaz, Nejat Ece, Cafer Söğüt, Ali Rıza Köse, İlyas Sarıkaya, Figen-Haluk Dirlik, Ersin Özer, Cezmi Ayhan Yörür, Murat Ali Öztürk’e, eğitime verdikleri destekler için plaket verildi. Yüzde 100 eğitime destek kampanyası çerçevesinde Muğla genelinde eğitime maddi destekte bulunan 60 hayırsever Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından plaket ile ödüllendirildi.

Haber / Foto: Hakan Çelikdemir

 

 

82 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 6,8680
EURO 7,8312
BIST 1,1402
ALTIN 398,89

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle