Hoşgeldiniz  

“Deniz turizmimizi canlandıracağız”

Erkan Ilik | 09 Kasım 2018 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, bu yıl ikincisi düzenlenen Fethiye Yat ve Tekne Ekipmanları Fuarı’nı ziyaret etti. Karagözler Mahallesi Kayıkhane’de gerçekleştirilen organizasyonun Fethiye’de sektörel açıdan önemine değinen Yılmaz, bu tür etkinliklerin destekleneceğini vurguladı.

Fuara katılan firma temsilcileri ile sohbet eden CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, sektör faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Fethiye’de denizcilik adına önemli çalışmalar yapacağını belirten Yılmaz, “Teknolojinin ulaşmadığı yer kalmadı. Denizcilik sektöründe de her geçen gün yeni sistemler üretiliyor. Bunların tanıtımı ve meslek temsilcilerine ulaşması için bu fuarlar büyük önem taşıyor. Belediye başkanı seçildiğimiz takdirde bu alanda önemli çalışmalarımız olacak. Yapacağımız bu çalışmalara sektör temsilcilerinin görüşlerini alacağız” dedi.

Fethiye’nin denizcilik ve deniz sporlarına ev sahipliği yapacağını kaydeden Yılmaz, “Denizciliğin gelişmesi adına projelerimiz olacak. Bu yönde eğitim veren okulumuzun açılmasını sağlayıp, genç denizcilerin yetişmesini sağlayacağız. Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi ve diğer meslek temsilcilerimizle diyalog halinde olacağız. Deniz turizmimizi canlandırıp, ekonomimizi ve marka değerimizi yükselteceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Kayıkhane’de gerçekleşen fuarda Türkiye Yat Kaptanları Derneği yöneticileri ve Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Tuna ile sohbet eden Yılmaz, fuarların hem tanıtım hem de sektörel anlamda önemli olduğunun altını çizdi.

Haber/Foto:Ayfer Kurt

“Deniz turizmimizi canlandıracağız” (1)_640_480 “Deniz turizmimizi canlandıracağız” (2)_640_480 “Deniz turizmimizi canlandıracağız” (3)_640_480 “Deniz turizmimizi canlandıracağız” (4)_640_480 “Deniz turizmimizi canlandıracağız” (5)_640_480

72 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle