Hoşgeldiniz  

CUMA   PAZARINDA  ÜCRETSİZ  BEZ  TORBA   DAĞITILDI…

Erkan Ilik | 20 Ocak 2019 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

Fethiye Ziraat Odası Cuma pazarında alış veriş yapmaya gelen vatandaşlara; bez torba ve şapka dağıttı. Fethiye Ziraat Odası başkanı Kenan Karayiğit ve yönetim kurulu üyeleri ile kurum çalışanları bez torba ve şapka dağıttı. 1 Ocak 2019  tarihinden itibaren plastik ve naylon poşetlerin 25 kuruşa satışının başlaması ile vatandaşlar tarafından rağbet gören bez çantalar  Fethiye Ziraat Odası tarafından ücretsiz dağıtıldı.  Vatandaşların ilgi gören bez çanta dağıtımında konuşan Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit naylon poşet kullanımının önüne geçmek ve vatandaşı bez torba kullanımına teşvik etmek  istediklerini  belirtti.

Fethiye Ziraat Odası başkanı Kenan Karayiğit gazetemiz muhabirine yapmış olduğu açıklamada “Bildiğiniz gibi;  halkımızın sağlığı  ve ekonomide tasarruf tedbirleri programı kapsamında naylon poşet dönemi artık sona erdi. Bizde Fethiye Ziraat Odası olarak hem halkımızın sağlığı, hem de ekonomiye katkıda bulunmak ve üreticilerimize destek olmak amacıyla Cuma pazarında ücretsiz bez torba dağıtmaktayız. Ayrıca bez torbanın yanında şapka’da dağıttık. 1000 adet bez torba ve 1500 adet şapka dağıttık. Kısa sürede tükendi. Vatandaşlarımıza ve üreticilerimize ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber/Foto:Nur İlik

ziraat odası (1)_640x427 ziraat odası (2)_640x427 ziraat odası (3)_640x427 ziraat odası (4)_640x427 ziraat odası (5)_640x427 ziraat odası (6)_640x427

 

 

24 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklam? Gizle