Hoşgeldiniz  

Cuma Pazarında Karaca Sevgisi

Erkan Ilik | 22 Aralık 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem A- A+

Cuma Pazarında Karaca Sevgisi

“Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış oğlum”diye karşılandı.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye’nin üretici pazarı, Cuma Pazarı’nda sabah erken saatlerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Karaca’ya yoğun ilgi dikkatlerden kaçmazken, seçimden sonra da vatandaşlarla kucaklaşmayı sürdürüyor. Başkan Karaca Cuma Pazarı’nda yoğun ilgi görürken, vatandaşları ve üreticileri tek tek dinledi.

2 saati aşkın süre Cuma Pazarı’nda kalan Başkan Karaca, “seçimden önce verdiğimiz sözler neyse hepsi yerine getirilecek. Fethiyelilerin mutluluğu ve refahı için çalışıyoruz, çalışacağız. Önümüzdeki günler de kendi elektriğini üreten, üzeri kapalı pazaryerlerinin ihalesini gerçekleştireceğiz. Esnafımız rahat bir ortamda çalışacak, vatandaşlarımızda alışverişlerini rahatça yapacak.”dedi.

Cuma pazarına sabah erken saatlerde giriş yapan Karaca, her vatandaşın elini sıkarak, ‘hayırlı işler’ diledi. Esnaflar Karaca’ya teşekkür ederken, yaşadıkları sıkıntıları da anlattılar. Üretici pazarında alışveriş yapan vatandaşlar Karaca’yı karşılarında görünce bir taraftan fotoğraf çektirmek isterken diğer taraftan da, ‘Bizler seni seviyoruz. İyi ki seçimi kazandın. Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış, başarılı olacağınızdan hiç şüphemiz yok size güveniyoruz. ’ diyerek her zaman yanında olduklarını ifade ettiler. Vatandaşlarla samimi diyaloglar kuran Karaca, pazardaki tüm esnafı tek tek selamladı. Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın her zaman yanlarında olacaklarını vurgulayan Karaca, “Bir gün değil her daim sizlerle olmak istiyoruz. Bugün de vatandaşlarımızın samimi karşılamasından dolayı teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın taleplerini dinledik, notlarımızı aldık” dedi.

494 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,3530
EURO 8,9346
BIST 10,0978
ALTIN 440,20

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle