Hoşgeldiniz  

Çıralı: “Üretmekten Vazgeçmeyen Fedakâr Çiftçilerimize Minnettarız”

Erkan Ilik | 14 Mayıs 2019 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi

 

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Çıralı mesajında, “Bir taraftan tarım sektöründe yaşanan tüm zorluklarla mücadele ederken diğer taraftan çiftçilerimizin bağ, bahçe ve tarlada zor şartlar altında çalışarak büyük fedakarlıklarla üretmekten vazgeçmeyen tüm çiftçilerimize minnettarız.” dedi.

FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’nın14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla yayımladığı mesaj şöyle: “Her ne kadar bacasız sanayi olarak adlandırılan turizm bölgesi olarak bilinse de aynı zamanda bir tarım bölgesi olan Fethiye ve Seydikemerimizde, birçok sebze ve meyve üretimi yapılmakta ve üretilen ürünler yurt dışındaki pazarlara ihraç edilmektedir. Bölge olarak ülke ekonomisinde turizmin yanı sıra en temel dinamiklerden biri olan tarım ihracatında da önemli bir yere sahibiz. Bir taraftan tarım sektöründe yaşanan tüm zorluklarla mücadele ederken diğer taraftan çiftçilerimizin bağ, bahçe ve tarlada zor şartlar altında çalışarak büyük fedakarlıklarla üretmekten vazgeçmeyen tüm çiftçilerimize minnettarız. 14 Mayıs Dünya Çiftçileri Günü’nün çiftçilerimizin içinde bulunduğu çalışma şartlarının ve haklarının iyileştirilmesi, sorunlarının çözümü için dönüm noktası olması dileklerimle, bütün çiftçilerimizin bu özel gününü kutluyorum”

Haber/Foto: Hakan Çelikdemir

DSC_0004_319x480

16 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle