Hoşgeldiniz  

CHP’li Alban: “Sabrettik, Direndik, Kazandık”

Erkan Ilik | 18 Nisan 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

CHP’li Alban: “Sabrettik, Direndik, Kazandık”

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, Maltepe ilçesinde yapılan sayımın ardından seçimin bittiğini belirterek, “Sağdan sola, yukarıdan aşağıya günlerdir sayıyorlar. Sayılacak başka oy kalmadı. Sabrettik, direndik ve kazandık” dedi.

Maltepe’deki bin 89 sandıkta yeniden sayım işlemi sona ermesi ile günlerdir beklenen İstanbul seçim sonuçları netleşti. Maltepe İlçe birleştirme tutanağı, Türkan Saylan Kültür Merkezi’nden İl Seçim Kurulu’na gönderildi. Süreci yerinde, günlerdir İstanbul’da yakından takip eden CHP’li Alban, sabahlara kadar yoğun şekilde çalıştıklarını, yorulduklarını fakat sonunda zafere ulaştıklarını ifade etti.

“Torbaların Başında Sabahladık”

Genel Merkez tarafından Sancaktepe ilçesinde görevlendirildiğini kaydeden Alban, bu ilçenin yanı sıra Maltepe başta olmak üzere diğer ilçelerde de çalıştıklarını vurguladı. Kazandıkları seçimin ellerinden alınmak istendiğini kaydeden Alban, “Bu sürecin çok iyi takipçisi olduk. Bir oldubittiye izin vermedik. Halkın iradesini son dakikaya kadar koruduk ”dedi.

Birleştirme tutanağının tamamlanmasının ardından, Ekrem İmamoğlu’na mazbatasının verilmesi konusunda hiçbir engel kalmadığını belirten Alban, Yüksek Seçim Kurulu’nu (YSK) görevini yapmaya davet etti. CHP’li Alban, “bırakın işimizi yapalım. Günlerdir, milleti oyaladınız, yeter artık” dedi. Alban, bundan sonra tüm Türkiye’de CHP’li belediyelerin başarısının konuşulacağını, herkesin mutlu kentlerde yaşayacağını kaydetti.

Haber Merkezi

CHP’li Alban “Sabrettik, Direndik, Kazandık”_640x336

74 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
hamle_gazetesi_ecosport_160x800